yeni rapor ve akibeti

mustafasym

Üye
Üye
Arkadaşlar 2010 yılından alınmış raporumla evde bakım maaşı alıyordum. Oran % 80 agır özürlü kısmı evet. Geçen yıl 2021 yılında otomobil kullanmak için rapor aldım . Oran % 80 ,ama bagımsız yazıyor. Bundan dolayı evde bakım maaşı kessilmiş. bundan sora süreç nasıl işler yersiz ödeme gibi borç çıkarmı. yeni rapor alacağın inşallah uygun rapor olursa ne olur. yeni yönetmelik nediyor hiç bilgim yok

UGUR89

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar 2010 yılından alınmış raporumla evde bakım maaşı alıyordum. Oran % 80 agır özürlü kısmı evet. Geçen yıl 2021 yılında otomobil kullanmak için rapor aldım . Oran % 80 ,ama bagımsız yazıyor. Bundan dolayı evde bakım maaşı kessilmiş. bundan sora süreç nasıl işler yersiz ödeme gibi borç çıkarmı. yeni rapor alacağın inşallah uygun rapor olursa ne olur. yeni yönetmelik nediyor hiç bilgim yok
Yeni rapor aldığınızı sosyal hizmetlere bildirdiniz mi? Bildirmediyseniz sistemden onlar görüp işlem yaptılarsa tahmini geri ödeme çıkabilir.
Tekrar rapor alsanız dahi "Tam bağımlı/Ağır engelli" yazmama olasılığı var.

Mahmut40

Üye
Üye
Selam arkadaşlar yeni rapor aldım bununla maaş alabilirmiyim

Ekli dosyalar

• 20220315_021350.gif
    20220315_021350.gif
    49 KB · Görüntüleme: 189
Tekerlekli Sandalye