Yeni yasaya göre 2022 maaşına başvurupta maaşı bağlanan oldumu?

ilbeyhakan

Üye
Üye
arkadaşlar haziran ayında eve gelip gelir tespiti yaptılar.sürekli %98 raporumuzunaslını ve başvurumu tespitten 20 gün önce syv teslim etmiştim.ama gelir tespitinde kişi başı gelir 125 tl çıktığı için 6 senedir aldığım maaşı kesmişlerdi.şimdi yeni kanuna göre nasıl bir yol izleyeceğiz.benimgibi olupta maaşını açtıran varmı.

septik

Editör
Editör
Henüz bu konuda bilgi veren bir arkadaşımız olmadı.
Siz yinede temkinli davranıp bir an önce sydv na yeni başvuru yapın dosyanızın kapanıp kapanmadığını öğrenin eski dosya üzerinden mi yoksa yeniden bir dosya açıp tüm işlemleri baştanmı başlayacağınıza en net cevabı sydv lerden alabilirsiniz.
Sorun sadece gelir seviyenizden kaynaklanıyor ise şuan için 243 tl muhtaçlık sınırı üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.
Edindiğiniz bilgiyi bizimle paylaşırsanız aynı sorunla karşılaşan bir çok arkadaşımızada yol göstermiş olursunuz.

ilbeyhakan

Üye
Üye
daha önce gittiğimde dosyamın askıda olduğunu söylemişti syv. 144 aradım3 gün önce buradan dosyanızın akıbeti gözükmüyo syv dosyaya girmemiş dedi ve syv gitmemi oradan halletmem gerektiğini söyledi. gelişmeleri buradan sizlere bildiririm. herkese iyi bayramlar dilerim. cevap için teşekkür ederim....

ENGELLIYASAM

Üye
Üye
Nisan ayinda adres deşikliği yüzünden maaşim kesilmisti mayista eve geldi memur sonra 1 ay 15 günde maaşim tekrar bağlandi işlemler sağlik kurulu raporunuz elinizde varsa max 1.5 ay sürüyor bnm oturdum yerde böle

Tekerlekli Sandalye