Yetenek Sizsiniz Türkiye’de Engel Tanımayan Yetenekler Sahnede.!

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
Konya'daki Down Sendromlu Çocuklar 'Yetenek Sizsiniz' Tv Programına Katılacak..

Gökçem İletişim Rehabilitasyon Özel Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim gören down sendromlu çocuklar, "Yetenek Sizsiniz" programının davetlisi olarak İstanbul'a gitti.

Daha önce Türkiye'nin birçok bölgesinde düzenlenen etkinliklere özel olarak davet edilen Gökçem Rehabilitasyon öğrencileri bu akşam yayınlanacak olan programda, gördükleri eğitimin ardından nasıl bir başarı yakaladıklarını ve eğitimin sonunda geldikleri noktayı canlı olarak sergileyecekler.

Gökçem İletişim Rehabilitasyon Özel Eğitim Merkezi sahibi Uğur Devecioğlu, eğitim verdikleri öğrencilerin kısa sürede yakaladıkları başarıdan büyük bir mutluluk duyduklarını söyledi.

Down Sendromlu çocukların eğitim merkezlerinde ailelerinin hayal bile edemeyeceği bir eğitim sistemi ile yaşantılarını devam ettiklerini vurgulayan Devecioğlu, şunları kaydetti;

"Bizim tek arzumuz yavrularımızın ailelerine yük olmadan kendi ayakları üzerinde durmalarına zemin hazırlamak. Bunu da başardığımıza inanıyoruz. Bu programa davet edilmemizde başarı grafiğimizin geldiği noktayı kanıtlar nitelikte.. Oldukça geniş bir kitleye hitap eden programda amacımız sadece down sendromlu yavrularımızın kendilerine yeterli eğitimin verilmesi halinde neler yapabileceklerini göstermek. Çocuklarımız 'Yetenek Sizsiniz' programına katılarak sema gösterisi ve öğrendikleri birkaç farklı şeyi sergileyecekler. Down sendromlu çocukların başarılarını kanıtlamak için ellerinden gelen gayreti göstereceğiz."

F

Fırtına

Guest
Yetenek Sizsiniz Türkiye, Acun Ilıcalı, Ali Taran ve Hülya Avşar’dan oluşan dev jürisiyle, Show Tv’de izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor!

Yayınladığı ilk sezonda büyük ses getiren, izlenme rekorları kıran Yetenek Sizsiniz Türkiye ikinci sezonunda bu akşam “Engelliler Özel” bölümü ile ekranda olacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasında, engelli yetenekler canlı yayında performanslarını sergileyecekler.

Ekran başındaki seyirciler de beğendikleri performansları sms’leri ile onaylayacaklar. TESYEV’e yardım amaçlı düzenlenen bu özel gecede, herkes ekran başında doyumsuz anlar yaşayacak. Yetenek Sizsiniz Türkiye, İstanbul’dan yayınlanacak engelli vatandaşlarımıza yardım amaçlı düzenlenen “Engelleri Kaldıralım” kampanyasının gerçekleşeceği “Engelliler Özel” bölümü ile 13 Mart Pazar akşamı saat 20.00’de Show Tv’de sizlerle olacak.

Hep beraber tüm engelli vatandaşlarımız için ekran başında olalım..

F

Fırtına

Guest
Yetenek sizsiniz türkiye: cem yılmaz 500 milyar bağış yaptı

cem-yilmaz-yine-is-basinda--1043183.Jpeg

Yetenek Sizsiniz Türkiye'de Engellilere yardım kampanyası kapsamında Canlı yayına telefonla bağlanan ünlü komedyen Cem Yılmaz, engelli kişilere 500 milyar bağış yaptı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye Veysel Çelikdemir Kum sanatı izleyenleri büyüledi.

Muhabirin edindiği bilgiye göre;

Dün akşam Yetenek sizsiniz Türkiye 7. yarı finalleri yapıldı. Geceye damgasını vuran kesinlikle Veysel Çelikdemir ve Ramazan Yumrutepe'nin kum sanatı show'u oldu.

Veysel çelikdemir gerçekten zor bir sanatı yapıyor. Bu sanatı en güzel şekilde yaptığı gerçek. Yaptığı figürleri ise kısa sürede yaparak kendini izleyenleri sıkmıyor. Ellerine çok iyi hakim olan veysel Çelikdemir yaptığı show'da herhangi bir hata bile yapmadı.

Esenyurt Haber

arslan

Üye
Üye
Bizimkiler konuşturmuşlar yine sanatlarını akşam izleyemedim ama sabah serviste arkadaşlarım anlattı ağızları açık izlemişler proğramı ...

F

Fırtına

Guest
evet ayhan,
dün gece bende tv ye esir olanlardandım.. program gerçekten çok güzel ilerliyordu..
gece saat 2 sularında programı kesmek zorunda kaldılar.. nedeni ise; ibrahim tatlıses in hastaneye kaldırılması idi..

F

Fırtına

Guest
Yetenek sizsiniz türkiye: engelleri kaldıralım programında ne kadar bağış toplandı

812-yetenek%20sizsiniz%20turkiye.jpg

Show TV ekranlarında yayınlanan �Yetenek Sizsiniz Türkiye� programında Türkiye Engelliler Spor Yardım ve Eğitim Vakfı (TESYEV) yararına büyük bir sosyal sorumluluk projesine imza atıldı.

“Engelleri Kaldıralım” kampanyası kapsamında, geliri TESYEV’e bağışlanmak üzere düzenlenen gecede, yaklaşık 5 milyon lira bağış toplandı.

15 ENGELLİ PERFORMANS SERGİLEDİ

Yetenek Sizsiniz Türkiye’nin dün akşamki bölümünde “Engelleri Kaldıralım” kampanyası kapsamında engelliler için özel bir gece düzenlendi. TESYEV işbirliğiyle düzenlenen gecede yaklaşık 5 milyon TL toplandı. Yerli ve yabancılardan oluşan 15 engellinin canlı yayında performans sergilediği yardım gecesinde, milyonlar ekran başına kilitlendi. Engel tanımayan engellilerin birbirinden ilginç şovları, Acun Ilıcalı, Hülya Avşar ve Ali Taran’dan oluşan dev jüri başta olmak üzere tüm seyircileri hayretler içerisinde bıraktı. Geceye bir çok ünlü isim de telefonla bağlanarak yardım da bulundu.

“20’NCİ YAŞIMIZDA ENGELLİLERE UMUT OLACAĞIZ”

TESYEV’e yardım amaçlı düzenlenen “Engelliler Özel” gecesinde, 4’ü Alman olmak üzere 11 engelli, yeteneklerini milyonların gözleri önünde sergiledi. Sosyal sorumluluk projelerinde ilklere imza atan Acun Ilıcalı, engelli vatandaşlara yardım eli uzattıklarını belirterek böyle bir projeye imza attıklarını söyledi. Tüm vatandaşları bu projeye yardım etmek için çağıran Acun Ilıcalı; “Show TV ailesi olarak, 20’nci yılımızı kutlamanın sevincini yaşıyoruz. 20’nci kuruluş yıldönümümüz vesilesiyle bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atmak istedik. Bu gece engelli vatandaşlarımıza yardım elimizi uzatıyoruz. TESYEV ile iş birliğimiz çok öncelere dayanıyor. Şimdiye kadar TESYEV işbirliği ile 4219 kadar engellimize 8 milyon 406 bin 124 lira kadar bağışta bulunduk. 20’nci yaşımızda yine engellilerimiz için umut ışığı olmak arzusundayız” dedi.

haber01

F

Fırtına

Guest
Down Sendromlu minik semazenler.!

5470.jpg

Ulusal bir kanalda yayınlanan Yetenek Sizsiniz isimli yarışma programının özel davetlisi olarak İstanbula giden Gökçem İletişim Rehabilitasyon Özel Eğitim Merkezi Sema gösterisi düzenledi.

Ulusal bir kanalda yayınlanan ‘Yetenek Sizsiniz’ isimli yarışma programının özel davetlisi olarak İstanbul’a giden Gökçem İletişim Rehabilitasyon Özel Eğitim Merkezi bünyesinde eğitim gören Down Sendromlu çocuklar sergiledikleri Sema programı ile salonu dolduran yüzlerce davetlinin büyük beğenisini topladı. Geçtiğimiz gün yayınlanan programa semazen olarak katılan Gökhan Devecioğlu ile Lütfi Özbayram oldukça uzun süren programlarını başarı ile tamamladı.

Başta program yapımcıları ve jüri üyeleri olmak üzere salonu dolduran yüzlerce davetlinin ayakta alkışladığı küçük semazenler, Down Sendromlu çocukların eğitim görmeleri halinde neleri başarabileceklerini de en güzel şekilde kanıtladı. Gökçem İletişim Rehabilitasyon Özel Eğitim Merkezi sahipleri Uğur ve Yasemin Devecioğlu çifti, “Gökhan ve Lütfi’nin başarısından gurur duyduklarını ifade ederek, “Biz bunu göstermek istiyorduk. Hiçbir aile Down Sendromlu çocuklarının başarılı olamayacağı endişesine kapılmasın. Gerektiği şekilde eğitim alan yavrularımızın neler yapabileceklerine sadece biz değil tüm Türkiye tanık oldu” dedi.

Tekerlekli Sandalye