Yetişkin hasta bezi projesi ile uğraşmaktayım. Sorularınızı bekliyorum

b.i

Üye
Üye
Merhaba arkadaslar benim adim Bilal ve avrupada yasamaktayim.
Suan yetiskin/hasta bezi projesi ile ugrasmaktayim.

Türkiyede hasta bezleri satacagim internet üzerinden 2012 3. aydan sonra.

Bu ürünleri daha sonraki dönemlerde medikalcilerden ve eczanelerden de alinmasi mümkün olacak.
Ilk dönemde satmak istedigim ürünlerin bazilari söyle.
•bildiginiz normal yapiskan bez (cocuk bezleri gibi) XS-XL
•külotlu bez (normal külot seklindeki bezler) XS-XL
•ped seklindeki bezler (külot icine yerlestirilir)
Bu ürünlerin Türkiyedeki ürunlerden bazi farkli özellikleri sunlar:

-Bezlerin XS a kadar kücük olabilmesi
-Yapiskanlarin defalarca cikarilip yapisa bilmesi
-Yapiskanlarin esnekligi
-Emici özelligi cok daha iyi ve hizli olmasi
-Kokuyu önleye bilmesi
-Cevre duyarli olmasi
-Parfum ve sagliga zararli olan katki maddelerin olmamasi
-Tamamen dogal maddelerle üretilir
-Koruyucu bariyerleri cok daha iyi olup kiyafetlerin islanmamasini saglar
-Özel bir makine sayesinde vücüt hatlarini saran bezler
-Bu tür özelliklerle birlikte dünyanin en iyi yetiskin bezleridir

Ürunlerimizin hepsi UBB ye kayitlidir

Internet sayfamiz hazir oldugunda numune talebinde bulunabilirsiniz. Internet üzeri siparislerde yollanan tüm ürunler gizli paket seklince olacaktir.

Yukaridaki belirtmis oldugum yazida bir anlasmamazlik varsa, sorularinizi bekliyorum.

Saygilarimla
Bilal

Parmaksız

Üye
Üye
Özel bir makinayla vucut hatlarını saran demişsiniz. Bu nasıl bir makinadır bez alan ayrıca bu makinayıda almak zorunda. Eğer almaak zorundaysa makinanın fiyatı nedir?

b.i

Üye
Üye
Selam Parmaksiz

Guzel bir soru.

Türkiyedeki bezlerin icindeki lastik ler vucut yapisina uygun degil. Bezin icindeki lastikler düz bir sekilde üretilmekte suanki ürunlerde.
Vucut hatlarini tam anlamiyla sarmasi icin bezin icindeki lastiklerin düz bir sekilde degilde, vucut/bacak yapisi seklinde olmali.
Bu bahsettigim lastik seklini ancak özel bir üretim makinasi yapabilmekte. Bu makinada bizde mevcuttur.

Yukaridaki yazdiklarimdan anlayacagin gibi bir makina almiyorsunuz. Bizim bezlerin üretim özelligi.

Saygilarimla

Bilal

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba Bilal,
Projende başarılar dilerim. Bir ürünün talep görmesinde kalitesi, her yerde bulunabilmesinin (erişilebilir olması) yanısıra "fiyat" açısında makul olması gerekmekte. Daha doğrusu piyasadaki benzer ürünlerin fiyatlarından abartılı şekilde fazla olmaması gerekmekte. Sende taktir edersinki Türkiye gibi gelir ortalaması düşük biir ülkede kullanıcı ilk önce fiyata bakar. Tabiki her üründe kullanılan malzemenin kalitesi fiyata ister istemez yansır. Bu kaçınılmaz. Sana nacizane tavsiyem fiyatı benzer ürünlere eş değer bir yerlerde tutmandır...

b.i

Üye
Üye
Merhaba Halil bey,

Ilk olarak dileklerinden dolayi size tesekkür ederim. Dediginiz gibi fiyat konusunda abartili bir sekilde olmamasi icin elimden geleni yapacagim. Ilk olarak internet üzere ve bunun yanisira eczane medikaller vs. gibi yerlere pazarlamaya calisacagiz.

Site kurulduktan sonra veya kurulmaya yakin sizleri elimden geldigi kadar bilgilendirmeye calisacagim.

Saygilarimla

Tülayca

Üye
Üye
Selamlar hasta bezlerinin gizli pakette yollanması mahramiyetin korunması açısından güzel olur. Ayrıca bezlerin koku önleyici etkiside + değer.
Bezlerin int. Üzerinden satışıda int kullanan engellilerin bezlere ulaşımınıda kolaylaştırır.
Güzel haberlerinizi bekliyoruz....

b.i

Üye
Üye
Merhaba Tulayca,

Yorumun icin öncelikle tesekkür ederim.

Türkiyede bilginiz gibi bu tür konular herkesle konusulmuyor, ve bundan dolayida market eczanelerde vs. gibi yerlerde zorlukla belki alinan ürünler.

Internet üzerinden alininca kimsenin bilmesinede gerek kalmiyor bu sekilde.

Saygilarimla

Tekerlekli Sandalye