Yine erkek terörü...

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
Mersin'de 30 yaşındaki kadın, kaldığı yarı açık cezaevinden izinli çıkan kocası tarafından 8 yaşındaki çocuğunun gözleri önünde elleri ve ayakları bağlanıp üzerine kaynar su dökülerek işkence gördü. Vücudunun büyük bölümünde ağır yanıklar oluşan kadın hastanede tedavi altına alınırken, aynı zamanda amcasının oğlu olan kocası gözaltına alındı.

Bu nasıl bir vahşettir böyle?
Bu nasıl bir insanlık dehşetidir?
Bunu yapan, seyirci kalan, bu vahşete ortak olan her insan insanlık suçu işlemişdir. Ve ben böylesine vahşet haberlerini okumaktan dolayı hayli dehşete düştüğüm için ilk ve belki de son kez paylaşma gereği duydum. Oysa hepiniz benden kat kat tv izlediğiniz, gazete okuduğunuz için bu tür haberlere çokca şahit oluyorsunuzdur. Öyleyse neden? Nasıl? Bu gidişe kimse dur diyemiyor? Bu ülkede insanlar aklını mı yitirdi? Yoksa ben sağduyumu mu kaybettim?

Hayvan demenin bile iltifat sayılacağı bu yaratık o kadının amcasının oğluymuş üstelik? İnsan nasıl olur da aynı soyadını taşıdığı, kardeşi sayılan bir kişinin şiddetini ne şiddeti resmen canavarlığına defalarca maruz kalabilir? Üstelik arkasında bir ailesinin varlığı, bir ülkenin vatandaşlığı mevcutsa???

Ya ben insanları anlayamıyorum ki tüm iyiniyetimle anlamaya çalışırken yada bunlar insan soyunun canavarlaşmış mahluğa dönüşmüş halleri!!! Bu kadıncağızın annesi, babası, komşuları yada en azından hiç mi bir arkadaşı bugüne kadar yaşadıklarına tepki vermedi???

Bu tipleri toplumdan soyutlamalı ama nasıl? Herkese ibret olacak şekilde cezalandırmalı değil ki 3,5 ay hapis cezasından sonra serbest bırakmalı..

Nefret ediyorum hem tv de haberleri izlemekten hemde nette haberleri okumaktan ve yine HİÇ hoşlanmadığım kelimeyi kullanmak zorunda kaldığım için bana bu kelimeyi kullandıran tüm insanlıktan nasibini almamış yaratıklardan NEFRET EDİYORUM!!!

Tekerlekli Sandalye