Yönetici bizi duyuyor mu acaba??

D

diyar02

Guest
Yönetici ve editör beylere özelden soru soruyoruz ama kaale alan yok galiba.tenezzül mü etmiyorsunuz anlamadım.bi dönüş yapmak bu kadar zor olmasa gerek.

septik

Editör
Editör
Saat 11.20 de özelden yazmışsınız, 14.50 de buradan yazmışsınız fakat ben diğer arkadaşlarımız zaman buldukça siteyle ilgilenebiliyorlar hemen cevap veremesekte gördüğümüz anda cevaplamaya çalışıyoruz.

D

diyar02

Guest
Saat 11.20 de özelden yazmışsınız, 14.50 de buradan yazmışsınız fakat ben diğer arkadaşlarımız zaman buldukça siteyle ilgilenebiliyorlar hemen cevap veremesekte gördüğümüz anda cevaplamaya çalışıyoruz.
Admine de sordum cvp vermedi.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Sorulan sorular, onlara verilen cevaplardan herkesin yararlanması için özelden sorulan sorulara cevap yazmıyoruz.

D

diyar02

Guest
Sorulan sorular, onlara verilen cevaplardan herkesin yararlanması için özelden sorulan sorulara cevap yazmıyoruz.
O halde buradan cvp verin bizahmet.yapılan yorumları silmek gibi bir seçenek varmı.ben bazen yaptığım yorumları silme gereği duyuyorum.yorumlarımda uygunsuz bir durum olduğu için değil yanlış anlamayın sadece silme gereği duyuyorum hepsi o.ama sil seçeneği diye birşey bulamadımda,ondan sordum tşkler.yardımcı olursanız,sevinirim admin kardeş

D

diyar02

Guest
O halde neden özel msj diye bi sekme açtınız.adı üstünde özel msj değil mi.özel bişey soruyoruzki oradan yazıyoruz.özel olmasa,zaten buradan yazardım.herkes gördükten sonra ne alakası kalıyo özel msj yazmanın.belkide bir konu veya kişi hakkında şikayetimiz olacak olamaz mi yani.neden cevap vermiyorsun o halde özelden cvp vermiyeceksen özel msjı neden açtın yani onu anlamadım. Çok değişik yöneticilik anlayışınız varmış.sizden ricam üyeliğimi iptal edermisiniz.

septik

Editör
Editör
Arkadaşım ben eski yönetciyim dolayısı ile yeni formatta tekrar yönetici olarak devam edince bana görünen sayfa ile sizde görülen sayfa farklıdır, eski sisteme göre cevap verirsem siz yazdınız çizdiniz sonra silmek istediğinizde 24 saat içersinde son yazınızı değiştirme ve silme hakkınız vardı sonra kalıcı hale geliyordu şimdiki durumu bilmiyorum bilen dostlar varsa sizi yönlendrir.

Son düzenleme:
D

diyar02

Guest
Arkadaşım ben eski yönetciyim dolayısı ile yeni formatta tekrar yönetici olarak devam edince bana görünen sayfa ile sizde görülen sayfa farklıdır, eski sisteme göre cevap verirsem siz yazdınız çizdiniz sonra silmek istediğinizde 24 saat içersinde son yazınızı değiştirme ve silme hakkınız vardı sonra kalıcı hale geliyordu şimdiki durumu bilmiyorum bilen dostlar varsa sizi yönlendrir.
Septik bey kardeşim ben sana söylemiyorum ki halil yılmaz a söylüyorum sen ona yazdığım yazıya neden cvp veriyorsun.en son yazdığımı okursan eğer halil YILMAZA yani yöneticiye yazdım.sen üstüne alınma.üyeliğimi iptal etmesini rica,ettim.bu arada yönetici neden yazdıklarıma cvp vermiyor alla alla hayret bişey.tekrar iletiyorum buradan halil yılmaz kardeş yorumuma bi cvp verir misiniz üyelik iptali istiyorummm

D

diyar02

Guest
Septik bey özelden msj attım Bi ilgilenir misiniz bi zahmet

sayın yöneticiler benim şu ana kadar açtığım konuları engelsiz geyik başlığına taşır mısınız diğere açmıştım. kusura bakmayın

Tekerlekli Sandalye