YouTube Açıldı YouTube Kapandı

DÜŞ GEZGİNİ

Üye
Üye
Toplum olarak saplantı derecesinde yasaklara düşkünüz.
Bilenler bilir dünyanın en büyük video paylaşım sitesi YouTube Atatürk'e hakaret içeren videolar barındırdığı gerekcesiyle 2.5 yıldır Türkiye de erişime yasaklanmıştı.
Devlet büyükleri yememiş içmemiş söz konusu videoların YouTube den kaldırılması için tam 2.5 yıldır ilgili siteye uyarılarda bulunmuş uyarıları dikkate alınmayınca da siteye rişimi yasaklamışlar dı.
Dernek ilgili bakan akşam TV haberlerinde zafer kazanmış komutan edasıyla YouTube yetkilileri söz konusu videoları siteden kaldırdı bizde yasağı kaldırdım. Vatana millete hayırlı olsun diyecektik ki TV haberlerini yeni bir haber düştü.
YouTube tekrar yasahhhh

Bu seferki yasaklanma sebebi türkiyede ki bir siyasi parti liderinin mahrem görüntülerinin YouTube de gösterilmesiymiş.
Tekrardan yasahh gardaşım moduna girdik iyimi...

Bende yemedim içmedim YouTube ye girdim. Hele bi kurcaliyim şu meredi başka ülkelerin liderleri içinde ilginc videolar varmı diye harıl harıl arama yaptım. Birde ne göreyim amerikan başkanından ingiltere başkanına kadar hemen her ülkenin siyasileri için akla hayale gelmeyen videolar var.
Video bu gardaşım engelleyemezsin şimdilerde 10 yaşındaki bebeler bile ordan burdan aldıkları görüntüleri birleştirip video yapıyorlar. Sonrada yaptıkları videoları yüklüyorlar paylaşım sitelerine.
Dünyanın her yerinde oluyor bu olaylar ama dünyanın hiç bi yerinde YouTube engellenmiyor.
Misalen yunanistan da böyle bi saplantı olsaydı ben hemen yunan başkanıyla ilgili bir video hazırlatır koyardım YouTube ye ertesi gün yunanistanda YouTube Yasahhhh.....

Eminim bizim bu saplantımızı bilen ecnebiler de benim gibi düşünüp bu görüntüleri yayınlıyorlardır.
Türkiyede Youtube yasaklandımı da kıs kıs gülüyorlardır.

Ha youtube yi yasaklıyoruzda kimse giremiyormu 50 bin çeşit yolu var giren giriyor yine bizimkisi deve kuşu misali başımızı kuma gömmek.
Allah akıl fikir versin ne diyim.

Tekerlekli Sandalye