Yüksek lisans Anketi

bsratozan

Üye
Üye
Merhabalar,

Ben Çanakkale On Sekiz Mart Üniversitesi, Sağlık Turizmi bilim dalı yüksek lisans öğrencisi Büşra Tozan. Tez aşamasındayım. Tezimde bir anket çalışması yer alıyor. Tezim engelli bireylerle ilgili ve anketimin de 18 yaş ve üzeri engelli bireylerin doldurması gerekiyor. Tezimi tamamlamam için yeterli sayıya ulaşamıyorum bu benim için çok önemli. Engelli bireylere ulaşabilmem ve anketimin dolması için bana yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim, iyi günler dilerim?
Tezimin anketi aşağıdaki linktedir.

unuttum.29

Moderatör
Moderatör
@bsratozan

Merhaba,

Aynı soruyu iki defa sormuşsunuz. Anket özensiz oluşturulmuş bence.

Bir de burada üç otuz paranın hesabını yapan binlerce engelli üye vardır. Ben engellilere yönelik bir otelde hiç tatil yapmadım. Hatta ben bir otelde hiç tatil yapmadım.

Buradayız çünkü birbirimizle dayanışmaya çalışıyoruz. Haklarımızı öğrenip eksiksiz ödenmesini/kullanmayı sağlamaya çalışıyoruz.

Yine de anketi doldurmaya çalıştım ama otele gitmediğim halde cevaplandırmam gereken sorular olduğunu gördüm. Düzeltip tekrar buradan bilgilendirirseniz doldurabilirim anketi.

Not: Bu sitede üyeler engelli ama siteye giriş amaçları aldıkları birkaç yüz liralık maaş ne zaman yatacak onu öğrenmek/paylaşmak veya emeklilik haklarını öğrenmek vs.

Bol şanslar.

ck61

Üye
Üye
@bsratozan

Sn. @unuttum.29'a katılıyorum.

Ben çalışabilir haldeyken tatil ya da işim gereği çok otelde konakladım. Yardımcı olabilmek adına anketinizi doldurmak istedim.
Ancak üzülerek söylüyorum ki anketiniz olmamış. Yine de elimden geldiğince ve sorularınıza uygun olabileceğini düşündüğüm şekilde dolduruyorum.

Başarılar, sevgiler.

Tekerlekli Sandalye