Yüksek sağlık kurulu raporumu yukseltti

Merhabalar
Benim normalde %51 engelli raporum var emekli olmak için 20 yıl çalışma hayatı istiyor yanlız vergi indirimi almak için raporumu Ankara'ya gönderdim ve orada raporum %64 e yükseltildi emekli olmam için %64 oranı geçerli olurmu ? Bilen birisi yazarsa sevinirim

Merhabalar
Benim normalde %51 engelli raporum var emekli olmak için 20 yıl çalışma hayatı istiyor yanlız vergi indirimi almak için raporumu Ankara'ya gönderdim ve orada raporum %64 e yükseltildi emekli olmam için %64 oranı geçerli olurmu ? Bilen birisi yazarsa sevinirim
son alınan rapor geçerlidir. %64 oran geçerli...
Emeklilik için o raporu işleme sokmanız gerekiyor. Mutametlik (personel şube yada muhasebeden birisi halleder)

Önce Bir teyit alın. SGK dan yazılı biir teyit. Sonra emeklilik işlemleri veriniz derim. yoksa geri dönüşü olmaz işyerinden istifa ettiniz kabul edilir.

Oran yükseltmeyi ilk defa duyuyorum. %51 den nasıl %64 e çıkıyor. Bu durumda rahatsızlığınızın oranı cetvelde yükseldi mi ? emsal hastalığı olanlarda mı yükseliyor , ilginç bir durum. Hayırlı olsun

Oran yükseltmeyi ilk defa duyuyorum. %51 den nasıl %64 e çıkıyor. Bu durumda rahatsızlığınızın oranı cetvelde yükseldi mi ? emsal hastalığı olanlarda mı yükseliyor , ilginç bir durum. Hayırlı olsun
Benimde yükseltti. Doktor çok çok dikkatli muayene ettiğinde belirtiler görür. Doktorun çalışmasını görüne şaşırdım. %50 den %64 geçtim.. Emeklilik istemedim.

Benimde %28 raporum var %40 olur mu acaba Ankara'ya göndersem yada dahada düşer mi düşerse aldığım aracıma bişey olur mu bu

Merhabalar
Nasıl bir yol izlediniz acaba benim raporum %28 40 yapmak istyrum yardimci olurmusunuz ilk defa duydum rapor yukseltildgini

Aslında bendeki sakatlık oranı %40 altına düşmez. Baştan savma en kötü muayenede %40 rahatlıkla alırım.
Amacım rapor yenilemek idi. 2001 de aldığım rapor %50, yeniden muayene olup yeni rapor almaya çalıştığımda doktor her şeyi didikledi. Bir rahatsızlıktan rapor eksik yazılmış tamamlayayım hakkındır dedi İşime geldi tabii ki.
Yerinde olsam heyete girmek için emin olmam gerekir, aldığım sonuç hakkım, ama %50 bana yetiyor aslında.

Yani şuan raporum %28 dussede bişey degilmez değil mi
Aslında bendeki sakatlık oranı %40 altına düşmez. Baştan savma en kötü muayenede %40 rahatlıkla alırım.
Amacım rapor yenilemek idi. 2001 de aldığım rapor %50, yeniden muayene olup yeni rapor almaya çalıştığımda doktor her şeyi didikledi. Bir rahatsızlıktan rapor eksik yazılmış tamamlayayım hakkındır dedi İşime geldi tabii ki.
Yerinde olsam heyete girmek için emin olmam gerekir, aldığım sonuç hakkım, ama %50 bana yetiyor aslında.
Sağ 4 parmak yok baş parmak var sol işaret parmağım yok %28 çok haksızlık bu şekilde bı işte çalışamıyorum bile

Geçen yıl şehir Hastanesi'nde onkoloji 5 yıl süre ile 60 verdi, şimdi raporu ötv için yenileyeceğim ama yapacağım yerde Onkoloji doktoru yok sorun olur mu?

Geçen yıl şehir Hastanesi'nde onkoloji 5 yıl süre ile 60 verdi, şimdi raporu ötv için yenileyeceğim ama yapacağım yerde Onkoloji doktoru yok sorun olur mu?
hem evet hem hayır.:
Heyet kurulu işlemleri acısından aşırı zahmetli olur. Muayene onkolojiye geldiğinde Heyet kurulu sizi başka hastaneye sevk ederler sizde oradan randevu alıp muayene olmak sonuçları geri getirmek zorunda kalırsınız.

Geri