Yüksek sağlık kurulu tarafından rapor oranim düşürüldü yeni rapor alabilirmiyim

Merhaba 2008 öncesi girişli sonradan engelli devlet memuruyum 16 yılımı doldurdum.2018 yılında almış olduğum 57 lik sürekli engel raporumla emeklilik talebinde bulundum yüksek sağlık kurulu raporumu 43e düşürdü (hastalıklardan birinin oranı belirtilmiş fakat hastalik ismi rapora yazilmamis)bu süreçte hastalıklarına yenileri ilave oldu.yeniden rapor alıp tekrar emeklilik talebinde bulunabilirmiyim . başkent hastanesinden alinan raporu saglik kurulu kabul edermi ve raporu yenilemek icin gerekli prosedür nedir bilgilendirirseniz müteşekkir olurum

iki rapor arasında 6 aydan fazla zaman geçtiği için başvurabilirsiniz. Pandemi döneminde hastanede heyet kurulu var mı ki bilemedim. bir araştırın öyle girin heyete.

İsen Buga ilginize teşekkür ederim.bulundugum ildeki eğitim araştırma hastanesinde sağlık kurulu toplaniyor.Fakat yeni engel raporu alacaklara hizmet veriyor.bu durumda bana hizmet verir mi yoksa Degisen hastalıklarımdan ötürü ilgili poliklinik hekimi sevki mi gereklidir yoksa sağlık kuruluna şahsi muracatim yeterli olur mu.tekrar bilgilendirirseniz müteşekkir olurum

Sevk gerekmiyor.
Heyete kendiniz gidip sahsen başvuruyorsunuz. Ne kadar rahatsızlığınız varsa hepsini söylüyorsunuz.

Geri