Zam oranı

abdullah27

Üye
Üye
Engelli aylığına memur maaş katsayısına göre zam yapılıyor memur maaşıda 22 bintl oldu buna göre hesap yapma ihtimalimiz varmı @septik

Eluime

Üye
Üye
A habere göre engeli ve bakım maşaları zamları 1000 lira üstü beklemek zor bence

gececi01

Üye
Üye
Engelli aylığına memur maaş katsayısına göre zam yapılıyor memur maaşıda 22 bintl oldu buna göre hesap yapma ihtimalimiz varmı @septik
acizane fikir beyan etmek istedim

22 bin zammı seyyanenmi refahmi destekmi adı belli değil zam olsa diğer memurada aynısını vermesi lazım dehşet para demek benim yiğenim mühendis memur 30 bin maaş alıyor 22 bine göre zam alsa 60 bin demek zor ihtimal belirli orantıda arttırıma gitse bu seferde çaycı memurla mühendis memur aynı olacak

muhtemelen temmuzda belli olacak ne olduğu temmuzda yüzde 35 zam verir 22 bin olan memur bu zamdan etkilenmez zaten 22 bin oldu diğer memurlar ve engelli yüzde 35 den devam eder kannatindeyim

septik

Editör
Editör
Gececi arkadaşımız kısmen açıklamış, en düşük memur maaşı 22bin tl olması taban aylığa yapılacak bir takım desteklerle yükseltilecektir.

Normal şartlarda, memur maaş zammı %30 ile %40 civarında olur diye tahmin ediyorum, bu oranda engellilere direkt yansır.

%30 un üzerinde olma ihtimali ise kamu işçilerine %40 lık zam yapılmıştı, haksızlık yapmamak adına yakın bir oran belirlenecektir.

Son düzenleme:

Nikee

Üye
Üye
Sed ödemeleri ne kadardı? Arkadaşlar

Tekerlekli Sandalye