Zamanında çekilmeyen 2022 maaşı?

zuzu

Üye
Üye
İyiaksamlar zamaninda cekemedigim icin kuruma iade olan 2022 maasimin bana geri gonderilmesi icin sosyal yardimlar genel mudurlugune ve bimere dilekce yazdim hemen hemen 2 ay oldu hala bir sonuc yok ne kadar zamanda sonuclanir bilen varmi ve nereyi arayip sorabilirim yardimci olursaniz cok sevinirim

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Yapılması gerekenleri yapmışsın. Başkada yapacak bir şey yok. Ama neden çekmediniz 2022 maaşını?

zuzu

Üye
Üye
Maasimin onaylandigini belirten bi kagit bana gelmedi mal mudurlugune gidip sorgulattim benim adima sorgulama yapti aslinda kizimin adina sorgulama yapmasi gerekiyormus beni yaniltan mal mudurlugu oldu yani 3 donem ayligim kuruma iade oldu bende yine korkuyoru yine bi kagit gondermezlerde geri gider diye

zuzu

Üye
Üye
Maasim onaylandi ama sadece eylul maasimi alabildim 3 donem maasim cekmedigim icin geri gitmis ben geri giden maaslarimi almak icin ugrasiyorum 2.5 ay oldu yapilmasi gereken herseyi yaptim yardimlar genel mudurlugunu ariyorum 20 araliktan sonra 2022 maaslariyla ilgili islem yapabiliriz diyorlar ilginiz icin cok tesekkur ederim

zuzu

Üye
Üye
Arkadaslar haber vermek istedim zamaninda cekemedigim icin geri giden maaslarimi dun ziraat bankasindan aldim ve yine ayni sekilde paramin geri geldigini bildiren bir kagit gelmedi tesadufen bankaya gittim daha once yatan parmin geri gittigine dair bi kagit cikarticaktim memur butun paraniz burada dedi allaha sukur alabildim

gülümse_hayata

Üye
Üye
Gözünüz aydın tesadüfende olsa paranızı almış olmanıza sevindim. Hani bir laf vardır ya nasip oldumu döner dolaşır sizi bulur paranızda sizi buldu çok sevindim güle güle harcayın.

zuzu

Üye
Üye
Cok sagolun tesekkur ederim

Tekerlekli Sandalye