Zihinsel engelli kardeşimi hangi hastaneye götürebilirim?

denizgül

Üye
Üye
Değerli arkadaşlarım merhaba,

Kardeşim zihinsel engelli doktorlardan ve hastaneden çok korkuyor. Arada bir kan tahlili yaptırmaya götürdüğüm zaman bile onun için kıyamet kopuyor onun korkması beni çok üzüyor. Karnı neredeyse 4-5 yıldır çok büyüdü miden ağrıyormu diyorum evet diyor geçen gün dahiliye doktoruna götürdüm sedyeye uzanmadı oturduğu sandalyede kontrol etti safra taşlarından şüphelendi ultrason istedi ama yaptırabilmek mümkün olmadı aşırı derecede doktorlardan korkuyor.

Şu an gözlemleyebildiğim, dişlerinin bir çoğu yok, karnı şiş bacaklarındaki damarlar belirgin şekilde görünmeye başladı,mide ağrısı var ve aşırı derecede kabızlık var ,onun çok ağrı çektiğini fakat doktor korkusundan belli etmek istemediğini biliyorum, Bu durum karşısında birşey yapamayışımın çaresizliği beni öldürüyor. Onu öyle bir hastaneye götürmeliyim ki, tepeden tırnağa check up ını yapı gerekli tedavileri sağlayabilsinler, biz Ankara'dayız, hangi şehirde olursa olsun giderim, önerdiğiniz bildiğiniz bir hastane var mı ne yapabilirim?

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Hastaneden ziyade kardeşinin DR fobisisni yenme konusunda bir pskologtan yardım almak daha mantıklı.

Tekerlekli Sandalye