Zihinsel - Ruhsal Davranış Bozukluğu Özründen ÖMSS'ye Girenlerin DİKKATİNE-ÖNEMLİDİR!

almonia67

Üye
Zihinsel ve ruhsal hastalığı olanlar ÖMSS'ye hangi gruptan giriyor?

arkadaşlar bir soru sordum! Zihinsel artı ruhsal ibare 2side olanlar hangi gruptan girdiniz sınava.

YassaX

Üye
Üye
almonia67 ; Sakarya'da bu durum ÖMSS Kursuna giden bir arkadaşin başına gelmiş ... Genel Özürlü Grubunda Ruhsal ve Duygusal Sağlık Sorunu Var Kısmından girer yazmışlar ... Seninki ne şekilde yazıldı almonia67

almonia67

Üye
benim zihinsel den yaptılar onun için sordum sınavım geçersiz sayılmasın senın ne tanın ozkan cey sen hangi gruptan giriyosun...

YassaX

Üye
Üye
almonia67 ; bir arkadaş var ; yukarıda bahsetmiştim; Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığını bu konu için aramış ve onda da senin gibi raporunda zihinsel de işaretliymiş, Aile ve Sosyal Politikalar Genel Müdürlüğünden Siz Genel Özürlü; Duygusal ve Ruhsal Sağlık Sorunu Var ; Bölümünden gireceksiniz demiş.. almonia67; sana tavsiyem kardeş mutlaka Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Genel Müdürlüğünü ara ve durumunu sor.. Hazır Başvuru Süreleri uzatılmışken.. 6 Mart 2012 Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı İl Müdürlüğüne başvuru süresi uzatıldı ... Eğer yanlış bisey olursa ALLAH Korusun sınavın iptal olmasın ... Zihinselden girebilmek icin ekstra bişeyler olması lazımmış .. Sana Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının Telefon Numarasını veriyorum... TEL :0 (312) 229 55 11 ... Gelismelerden de bizi haberdar edersen sevinirim

Tekerlekli Sandalye