Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı "Eşya Piyangosu" Düzenledi

F

Fırtına

Guest
Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı "Eşya Piyangosu" Düzenledi

Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) tarafından Türkiye genelinde eğitim ve öğretim gören yaklaşık bin 500 zihinsel engelli çocuk ve gencin eğitimine katkı sağlamak amacıyla Milli Piyango İdaresi'nin onayı ve denetimiyle eşya piyangosu düzenlendi.

Çekilişe, ZİÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Ülay Karakoç ve Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.

Vakıfın Gölbaşı'nda bulunan merkez binasında yapılan eşya piyango çekilişinde 2 adet 2011 model otomobil hediye edildi.

Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişte konuşan ZİÇEV Yönetim Kurulu Başkanı Karakoç, "Hizmetleri sürdürülebilir kılmak, toplumda farkındalık oluşturmak ve onları sosyal hayatın içine daha fazla dahil etmek için gerekli maddi kaynakları bulma konusunda her zaman en büyük desteği veren halkımıza, yöneticilerimize ve gönüllülerimize etkinliğimiz boyunca bizlere sağladıkları katkılardan dolayı teşekkür ederiz" dedi.

Tekerlekli Sandalye