Ziraat bankası evde bakım maaşı haciz konulması

terlikcidede03

Üye
Üye
sevgili abilerim daha önce yazdımmı bılmıyorum annemın bakım maaşına haciz kondu ama icra dairesi uyaptan baktıgımda bankanın hatası yüzünden diyorlar bankaya tazminat davası acalımmı bir avukat varsa aranızda aydınlatabilirmi bizi

T.C. AFYONKARAHİSAR İCRA DAİRESİ 2017/18616 ESASKARAR TENSİP TUTANAĞIBorçlu LEYLA ÜSTÜN 'ün bakım aylığı hesabına haciz haciz/bloke konulduğunu belirterek bu haczin/blokenin kaldırılmasını istediği görülmekle;K A R A R : Müdürlüğümüzce bankalara yazılan haciz müzekkeresi ve ihbarnamelerinde maaş hesaplarının haczinin istisna/hariç tutulduğu, dolayısıyla Müdürlüğümüzce borçlu maaşına haciz/bloke konulması yönünde karar verilmediği, şayet borçlunun maaş hesabına haciz/bloke konulmuş ise bu durum ilgili bankanın hatasından kaynaklanmış olacağından;

Moderatörün son düzenlenenleri:

Eluime

Üye
Üye
Hacizi nasıl kaldırdınız benim hesaplarımda var haciz şu anda engelli bakım parası alıyoruz

terlikcidede03

Üye
Üye
evde bakım ve engelli maaşına bloke haciz konmuyor onu bahsettim ben annemin bakım maaşına bloke haciz komuşlar ama sonradan ögrendikki banka hatası yüzündenmiş icra müdürü uyaptan dosyalara öyle gecmiş

Eluime

Üye
Üye
Benim hesaba bloke konmuş ama hesapta bulunan 46 krş blokeli görünüyor o yüzden sordum

Tekerlekli Sandalye