Ziraat bankasi hesap isletim ucretini geri oduyor

artemur

Üye
Üye
Ben zıraat bankasının kendı sıtesınden genel mudurluge durumumu belırtır bır yazı gonderdım ,bırkacgun ıcınde hesabımın bulundugu sube tarafından arandım gecmıse donuk 3 aylık hesap ısletım ucretını hesabım gerı yatırdıklarını hesap ısletım ucretı kesılmemesı ıcın adınıza acılan hesabı aıle ve sosyal polıtıkalar bakanlıgının acması gerektıgını oysa hesabı bızlere actırdıkları ıcın hesap ısletım ucretının kesıldıgını ve tekrar kesılmemesı ıcın 2 adet faturaya otomatık odeme talımatı vermemız gerektıgı soylendı ve benden suana kadar kesılmıs olan tum hesap ısletım ucretlerım hesabıma gerı yatırıldı...

uncanny

Üye
Üye
Tüm hesap işletim ücretleri derken ? İlk almaya başladığınızdan bu zamana kadar olanlar mı ? yoksa son 3 aylık mı ?

artemur

Üye
Üye
Tüm hesap işletim ücretleri derken ? İlk almaya başladığınızdan bu zamana kadar olanlar mı ? yoksa son 3 aylık mı ?

bana evde bakım ucretı almaya basladıgımız ılk aydan son aya kadar olan tum hesap ısletım ucretlerını gerı odedıler..

haykolik

Üye
Üye
Bizde geçenlerde ziraat bankasi genel müdürlüne internetten iletişimine mesaj bölümüne yazdik hesap işletim ücretimizi lütfen geri ödeyin bu bir yardimdir diye yazdik dün saat 17 de adana yüregir ziraat bankasi şübesinden aradilar kesilen paramizi hesabimiza 35 tl yatirdilar çektik paramizi ama memur bey yinede keserler dedi ne yapacagiz kesilmemesi için dedik ayni şekilde yaptinizi yapin dedi memur bey ziraat bankasina imeil atin geri yatirirlar dedi

cilginpalet

Üye
Üye
bana evde bakım ucretı almaya basladıgımız ılk aydan son aya kadar olan tum hesap ısletım ucretlerını gerı odedıler..
insanları yanıltmamak için kaç tl iade ettiler onu yazarmısın arkadaşım hiç zannetmiyorum dediğin gibi olduğunu yani ben 4 yıldır alıyorum bu maaşı bende itiraz ettim geri ödenen para son kesilen 30 tl idi

şahin34

Üye
Üye
Herkese hayırlı beratlar diliyorum...bir şey öğrenmek istiyorum raporumu yeniledim mayıs 8 de teslim ettim vasi mahkeme kararını da verdim acaba bu ay yatar mı alabilir miyim 4 ay oldu kesilip raporu yenileyip teslim edeli benim gibi olan varsa yazabilir mi?

cagla

Üye
Üye
2faturayimi otomatik talimat vermek gerekiyo

Tekerlekli Sandalye