Ziraat Bankasından Engellilere Kredi

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ziraat bankası internet sitesini denk geldim. Ziraat bankası “Engelsiz Destek Paketi” adı altında hem engellilerin kendine hem de engelli işçi çalıştıran firmalara 60 aya varan vadelerle uygun kredi imkanı sağlıyormuş. Açıklama metninde “uygun faizli” kredi cümlesi kullanılmış ama faiz oranı ilginç bir şekilde açıklanmamış. Açıklamanın detayları şu şekilde.

engelli_destek.jpg

Engelsiz Destek Paketi
Ziraat’ten Engelleri Kaldıran Paket
Genel Bilgiler

Engelli vatandaşlarımızın ticari faaliyetlerini destekleyerek ülke ekonomisine daha fazla katılımının sağlanması ve finansal ihtiyaçlarının karşılanabilmesi amacıyla uygun faizli masrafsız kredileri, bankacılık ürünlerinde özel indirimleri, Bireysel Emeklilik Sistemi ve Sigorta çözümlerine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz avantajlı bankacılık ürünlerini içeren “Engelsiz Destek Paketi”ni sunuyoruz.

Engelli bireylere iş imkanı sunan firmalar, bu paketten sizler de yararlanabilirsiniz!

Bankamız, internet bankacılığına sahip olan ve en az 2 adet otomatik ödeme talimatı veren engelli bireylerin ortak olduğu firmalar ile engelli birey istihdam eden firmalara özel Engelsiz Destek Paketi* kapsamında;

• 60 aya varan vadelerde, uygun faizli krediler
  • Bankacılık işlemlerinde özel indirimler
  • Kendiniz, eşiniz ve 18 yaş üzerindeki çocuklarınızın da dahil olabileceği birbirinden özel Bireysel Emeklilik Planı teklifleri
  • Ziraat Sigorta güvencesi ile sektörel riskler gözetilerek teminatlandırılmış avantajlı Sigorta Hizmeti gibi pek çok Ziraat Finans Grubu ayrıcalık ve avantajlarından faydalanabilirsiniz.

(*) Engelsiz Destek Paketi’nden yararlanma koşulları ve paket hakkında ayrıntılı bilgi almak için size en yakın Şubemizle irtibata geçebilirsiniz.​​​​​

Kaynakca: http://www.ziraatbank.com.tr/tr/Kobi/Krediler/Pages/EngelsizDestekPaketi.aspx

Gazoz Agacı

Moderatör
Moderatör
'' Ziraat bankası internet sitesine denk geldim. Ziraat bankası “Engelsiz Destek Paketi” adı altında hem engellilerin kendine hem de engelli işçi çalıştıran firmalara 60 aya varan vadelerle uygun kredi imkanı sağlıyormuş. Açıklama metninde “uygun faizli” kredi cümlesi kullanılmış ama faiz oranı ilginç bir şekilde açıklanmamış. ''

Selamlar,

Arkadaşlar faizin uygunu olmaz faiz faizdir ve her türlü sizden alınır. Size verilecek olan krediye karşılık ödeyeceğiniz masraf adı altına saklanarak da olsa (gizlensede bir şekilde) yine oldukça yüklü miktarlarda geri alınır. Bankacılık sisteminin işleyişinde faiz olmazsa olmaz gelirdir ve bankalar ister devlet, isterse özel olsun sonuçta babanızın oğlu değillerdir. Ziraat Bankasında konu edilen kredi sadece işçi, emekli, çalışanlara verilen yada sizin ihtiyaç anında çekip kullanmak istediğiniz tür bir kredi olmayıp işverene yönelik tamamen istihdam yaratma, iş kurması için verilen bir TEŞVİK KREDİSİdir.

Faizsiz kredi bulursanız ki yok öyle bir şey hangi banka olursa olsun bir zahmet bana da haber verin olur mu :)

Sağlıcakla kalın,

sinandeniz

Üye
Üye
asılsız haberler asılsız ülke TÜRKİYE :)

sekersizsakiz

Üye
Üye
Bu konu hakkında bilgisi olan yokmu arkadaşlar . Faizsiz kredi olmayabilir ama piyasadaki kredilerden çok daha uygun olma ihtimalide olabilir. Şahsen bankaya gidip soramadım telefonla aradım ama şubeye gidin dediler . Eğer gidip öğrenen varsa burada bizimle paylaşırsa seviniriz

burhanettin Yaşar

Üye
Üye
Yok yok yok öyle birşey üste baksan bıyık alta baksan sakal, Ben sonradan engelli biriyim emekli yım, kendi işim var fakat yaşam kalite mi bir türlü artırımı yorum, her gün bir kaç gazete ile işime gidiyorum akşama kadar nerde ne var ne oluyor okuyorum mali şef yok yok öyle bir şey Devlet destekli hibe kredisi var onda da amaç ne bilemiyorum konu para kazanmak mı çok para kazanmak mı, benden çok para kazanan varsa hodri meydan koçum, Metin Şen Türk gözüm ün önüne geldi,
Bir ülkenin Engelliler e, Şehit Ailelerine, Gaziler e, Emekliler e, sahip çıkması lazım onları köleleştirme meli, onların üzerlerinden sırtından geçinme meli, onları daha çok yaşama bağlamalı Ülkenin reklamını yapmanın tek yolu, Yeni para para leydi yaratmamalı, Yeni yaşam alanları yaratmalıdır Spor ve Turizm desteklenmelidir.
Sapa sağlam insanları korkunç vergilerle hasta yapmamalıdır, korkunç faiz oranlarıyla insanlarımızı tembel leştirmemelidir, komşu ülkelerle iyi ilişkiler kurulmalı,
Devlet kurumları Hastaneler, Okullar, Spor, Turizm, Ulaşım ve Haberleşme tamamen Gaziler, Şehit Ailelerine, Engelliye ve Emekliye Ücretsiz ve İndirimli olarak yapılmalı Araba alımlarında olduğu gibi Konutta Da vergi düzenlemesi yapılmalı KDV yi bir vergi gören hırsız Devlet ÖTV yi de Konut vergisi olarak görmeli,

ME301T cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye