Ziyaretçi ve üyelerimize duyurulur

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Merhaba Arkadaşlar, bildiğiniz üzre daha önce başka bir forum sitemiz vardı. Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına buraya taşındık.
Tabi bu taşınma işinde tüm konu ve üyelikler sıfırlandı. Konu ve üyelikleri teknik olarak buraya taşıyabilirdik ancak konu taşıma işinin bu kadar zor olacağını tahmin edemediğimde sıfır ve daha temiz bir kurulumu tercih ettim.
Eski üyelerimizin üyeliklerini bu aşamada geri getirme şansımız olmadığı için sadece konuları elle taşımayı tercih ettik. Başta söylediğim gibi bu konu taşıma oldukça zor oldu bizim için. Bu kadar zor olacağını tahmin etseydim böylesi zor bir işe kalkışmak yerine direk impex kullanarak konuları çekerdim.
Eski konuları elle taşıdığımız için 2 mükerrer üyelik alarak “ENB ÜYESİ” ve “ENB ESKİ ÜYESİ” konuları onların adına taşıdık. Forumu gezinirken bu 2 üyeye sık sık rastlayacaksınızdır. Bu açıklamayı 2 kişi bu kadar sorumu sorar dememeniz için açtım.
Tabi bu konu taşıma işinde güncelliğini kaybetmiş 100 lerce konuyu es geçtik. Bundan sonra tam gaz yola devam.
Not: Konu taşıma işinde bana her türlü yardımı yapan Mehmet Yalçın ve Mesut'a sonsuz teşekkürler.

Son düzenleme:
L

Lodos Denizcisi

Guest
Engelliler yararına bu güzel siteye verdiğiniz emeklerden dolayı kendi adıma teşekkür ederim.

volkqn

Üye
Üye
İnş. bir ömür boyu böyle gider . sayfanız

Tekerlekli Sandalye