Engelli maaşımız kesilir mi?

Karamanli1

Üye
Slm iyi aksamlar benim %70 zihinsel engelli kuzim var 9 aydan beri engelli maasi aliyoruz evde bakimda aliyom benimde yetim maasim var 3400 tl evde 3 kisiyiz ama oglum evden ayrilacak o 24 yasinda 2004 bora arac var fiyatini 420 milyar belilediler koyde mustakil 2. Kat yari hiseli evde oturuyom baska biseyim yok oglum evden ayrilinca kizimin aldigi engelli maasi veya evde bakim kesilirmi ev 40 senelik kizimda 21 yasinda

e_y_03

Üye
Üye
Bu sene gelir kriteri yüzden engelli maaşı kestiler acilen aile gelir kriteri kalırılmalıdır engellinin kendisi bas alınmalıdır

MustafaAli

Üye
Üye
Arkadaşlar konuyla alakalı benzer bir soru da ben sorayım; bizim hesaplar takipte sanırım gelir kriteri aşınca sorgusuz sualsiz kesiliyor anladığım, hesaplarıma göre aşmıyorum ama emekli promosyon fln Bi iki giriş oldu haliyle bildirilmedi

septik

Editör
Editör
Arkadaşlar konuyla alakalı benzer bir soru da ben sorayım; bizim hesaplar takipte sanırım gelir kriteri aşınca sorgusuz sualsiz kesiliyor anladığım, hesaplarıma göre aşmıyorum ama emekli promosyon fln Bi iki giriş oldu haliyle bildirilmedi
Gelir hasbı, yıllık toplam gelirlerin aya bölünmesi ile hesap ediliyor. Aylık kişi başı 5667 tl aşıldığı zaman maaşınız kesilir.

Tekerlekli Sandalye