Engelliye kredi ve kartı

darkwalkertrt

Üye
Üye
Engelliye kredi karti veren yok. Krediyi ise bi tek ptt veriyomuş ona da bin türlü belge götürüp ben engelliyim inanın diye yalvarmak falan gerekiyor. Sanki bana bu engelli maaşı havadan verildi. Kısaca ben mi engelliyim onlar mı anlamak zor. Umarım seçimde ve sonrasında bişeyler değişir.

MeyveliSoda

Üye
Üye
Çalışmıyorsan kredi ve kredi kartı zor. Çalışıyorsan sabit gelirin var ise kredi ve kredi kartı vermek için bankalar şuan sırada bekliyor.

Kral6363

Üye
Üye
Ben aldım internet üzerinden başvuru yaptım biraz yalan dolan la uydurma Bilgi yazdım verdiler

abdullah27

Üye
Üye
Ptt den 2022 aylığımın maaş dökümuyle iş bankasına kredi kartına başvurdum 7500tl kredi kartı ve ek hesap verdiler böyle yapın alırsınız

memo51

Üye
Üye
Ben daha borcunu bitiremedim alıp ne yapacaksınız borc zor oluyo ama veren çok banka var akbank ing ikisindende kullandim hem kredi hem kart

darkwalkertrt

Üye
Üye
Ben aldım internet üzerinden başvuru yaptım biraz yalan dolan la uydurma Bilgi yazdım verdiler
Bizede tüyo verin üstad
Ptt den 2022 aylığımın maaş dökümuyle iş bankasına kredi kartına başvurdum 7500tl kredi kartı ve ek hesap verdiler böyle yapın alırsınız
Maaş dökümü vs sanal ortamdan yapılır mı bu dediğiniz sanal belgelerle
Ben daha borcunu bitiremedim alıp ne yapacaksınız borc zor oluyo ama veren çok banka var akbank ing ikisindende kullandim hem kredi hem kart
Ben öyle her ay harcamiyicam zaten bi tane beğendiğim telefon var mevcut paramin üstüne biraz daha eklemem lazim onu da hemen yapmak istedigim icin kredi yada limiti olan kart lazim

memo51

Üye
Üye
Bizede tüyo verin üstad

Maaş dökümü vs sanal ortamdan yapılır mı bu dediğiniz sanal belgelerle

Ben öyle her ay harcamiyicam zaten bi tane beğendiğim telefon var mevcut paramin üstüne biraz daha eklemem lazim onu da hemen yapmak istedigim icin kredi yada limiti olan kart lazim
İşte bankaya gidip sorun üzerinizde borç felan yoksa verirler ben iki bankadan kullandim kredi biri hsbc biri ing ikiside bitti şükür

MeyveliSoda

Üye
Üye
sahte belgelerle işlem yapmayın arkadaşlar yarın bir gün denetime tabii olursunuz ceza yersiniz. Bankalar zaten kredi kartını veriyor, sizin siciliniz bozuksa zaten alamazsınız zor. Maaş bankanıza otomatik fatura talimatı verin, harcamalarınızı maaş kartınızla yapın bir mühlet sonra size kredi ve kredi kartı zaten vercekler. Findeks den not sorgulaması da yapın.

darkwalkertrt

Üye
Üye
sahte belgelerle işlem yapmayın arkadaşlar yarın bir gün denetime tabii olursunuz ceza yersiniz. Bankalar zaten kredi kartını veriyor, sizin siciliniz bozuksa zaten alamazsınız zor. Maaş bankanıza otomatik fatura talimatı verin, harcamalarınızı maaş kartınızla yapın bir mühlet sonra size kredi ve kredi kartı zaten vercekler. Findeks den not sorgulaması da yapın.
Maaşı sadece pttden veriyolar başka bankaya transfer varmı ki? Ptt de engelli maaşlıları insan yerine koymuyo bi dandik kart veriyo üzerinde ismim bile yazmiyo içindeki bakiyeyi atmye yada pttye gitmeden göremiyorum.

Tekerlekli Sandalye