Gönül Mimarlarıı - Türk Tasavvufu ve kültür (krt tv)

kartalreis

Üye
Üye
6724.jpg

Oktan Keleş, 25 Ocak Pazar günü saat 19.30'da KRT KültürTv'de Gönül Mimarları programında ...

KRT TV

kartalreis

Üye
Üye
Oktan Keleş, 22 Şubat (bugün) Pazar günü saat 19.30'da KRT KültürTv'de Gönül Mimarları programında...

kartalreis

Üye
Üye
16. bölümde Oktan Hocamız söylediği parçaları engellilere hediye etti ve engelli sporcularla ilgili açıklamalarda bulundu. Atatürk e atılan iftiralara belgelerle cevaplar verdi. Değerli Ağabeyimize teşekkür ediyor ve Allah razı olsun diyorum...

kartalreis

Üye
Üye
7939.jpg

Oktan Keleş, Namık Kemal Zeybek ve Erol Elmas'ın katılacağı Gönül Mimarları Programı bu akşam saat 19.30'da Karadeniz Kültür Tv'de...

onaltıyıldızdan alıntıdır...

..

Her hafta kaçırmadan izlediğim Gönül Mimarları programından çok şey öğrendim. Kuran, Hadis, Tasavvuf, Türk Tarihi, güncel olaylar, Oktan Hocamızdan huzur dolu türküler, Zeybek Bey den yakın tarihimizle ilgili anılar, Mahmut İshakoğlu Abimizin bendirinden gelen titreşimler ve hepsini sayamayacağım pek çok güzellik bu programda. Allah hepsinden razı olsun...

Bakalım bu akşam neler olacak... İyi seyirler Efendim...

kartalreis

Üye
Üye
Oktan Keleş, 5 Ekim Pazartesi günü saat 23.00'da Karadeniz KültürTv'de yayınlanacak 3. sezonun ilk programı ile Gönül Mimarları'nda. (onaltıyıldız.com -alıntıdır)

Nihayet yeni bölümleriyle Gönül Mimarları başlıyor. Hayırlı olsun...

kartalreis

Üye
Üye
Oktan Keleş, 16 Kasım Pazartesi (bugün) günü saat 23.00'da Karadeniz KültürTv'de yayınlanacak Gönül Mimarları'nda. (onaltıyıldız.com -alıntıdır)

kartalreis

Üye
Üye

Dün akşamki Gönül Mimarları programında Türk Tarihi ne, Atamız Gazi Mustafa Kemal Atatürk e ve Türkiye mize ait bilinmeyen pek çok konu ayrıntılarıyla anlatıldı. Oktan Hocamıza, Başbuğumuz Zeybek Bey e ve emeği geçen tüm ekibe, Kalperenlere teşekkür ediyorum...

Kalperen güm güm gümm...

---

TÜRKİYE ve Rusya İlişkileri

Düşürülen Rus Uçağı

Türklerin, tarihte düşürdüğü ilk Rus uçağı

Rusların, Ortadosklar adına Ayasofya'yı istemesi

Ayasofya'nın belgelerle, bilinmeyen tarihi

Mustafa Kemal Atatürk dönemi ve sonrası

kalperen.org

https://www.youtube.com/watch?v=2zg-7pUdQv0&feature=youtu.be

onaltıyıldız.com alntıdır...

kartalreis

Üye
Üye
bu akşam 23 de KRT de buluşuyoruz inşallah, Kalperenlere selam olsun...

kartalreis

Üye
Üye
Bu pazartesi 23 deki programda Oktan Hocamız Bilim ve Türkler hakkında Kalperen Kardeşlerimizin sorularını cevaplandırdı. Biz de bu vesileyle Türk Bilimi hakkında farklı bilgiler öğrenme fırsatı yakaladık. Oktan Hocamıza ve Kalperen kardeşlerimize teşekkür ediyorum...

program videosuna KRT Kültür Tv 3. Sezon 15. Program / ON ALTI YILDIZ adresinden ulaşabilirsiniz...

Tekerlekli Sandalye