2022 Aylığı sosyal inceleme ve gelir testi

septik

Editör
Editör
Sevgili dostlar, bazen görev edindiğim engelli maaşı ve diğer yardımlar dışına çıkmak istemesem ve hatta siyaseti sevmesem bile bizleri ilgilendiren konulara uzak kalamıyorum.

Çok ilginç bir konuya değineceğim, ister istemez siyasetin içindeyizdir neden biliyormusunuz? bizim hakkımızda karar verenler o siyasetçlierdir, amacım o veya bu siyaseten düşünce farklarına rağmen ben bizi ilgilendirenlere yönelik farklı ve zarar vermeyen hatta mümkünse faydamıza işler yapanları şahsen tercih ederim.

Bizler buarada yaralarımıza çare aramak çözüm aramak yani bilgi eksizkiliğinizi diğer dostların ve sitede yönetici olarak bulunan bizlerden hal çaresi aramak yönünde yardımcı olmak adına bilgi vermeye gayret ediyoruz.

Siyasiler ise diyorki siz kimsiniz bana oy vermediğinizi veya verdiğinizi düşünsek bile pasif bir kitlesiniz,bu kanıya varmamın sebebi belki bir çok ihtiyaç sabinden ziyade ortada olan bir kaç kişinin çabalarından ibaret olduğunu görmemdir,zaman zaman dile getirsemde site olarak çaba sarf etsekte engelliler pasif bir çoğunluktur.

Hatırlarsanız 2022 alanların yıl sonuna kadar sosyal inceleme ve gelir testi incelemeleri uygulaması sydv lerce bitirilmek zorunda bizler şahıs olarak bu konuda ne yaptık ? ben söylelyim hiç birşey, en küçük tepkimiz dahi olmadı, peki ne yapmalıydık veya yapabilirdik halen geçerli olan bir durumdur,

Beklenti olan bir partinin hakımızda engellinin kendi gelirine bakılmalı yasa tasarısının umut verici bir davranış olması, peki sonuç nedir dikkate dahi alınmadı, ve zaten bilinen erken seçim kararı alnarak bizlere tepki vermekte geç kalsak dahi ( henüz birşeyler yapabiliriz) sizleri durum tespiti değilde mevcut partileri e mail yağmuruna tutmanızı bekliyorum, her partiye binlerce hatta onbinlerce biz mağduruz maaşlarımız kesiliyor elimizden tutun şeklinde ve kendi düşüncelerinize uygun yazılarınızı bimer dahil asp, başbakanlık, c. başkalığı, mhp, chp gibi bizleri temsil etmek isteyenlere gönderiniz.

Bizim gücümüz yettiğince haklarımızı savunmamıza yarayacak her yola başvurun, inanaın kısa süre içersinde tavsiyelerime uymamanızın büyük sıkıntısını çekeceksiniz, henüz çare olarak bir umut varken değerlendirelim.

Teşekkür ederim.

septik

Editör
Editör
Bakıyorum ama göremiyorum, demekki linkler verilip hazır yazılar sunup, biz engellilere destek verin, öylemi olması lazım, ben pes ettim diğerlerine kolay gelsin.

okatur

Üye
Üye
Bakıyorum ama göremiyorum, demekki linkler verilip hazır yazılar sunup, biz engellilere destek verin, öylemi olması lazım, ben pes ettim diğerlerine kolay gelsin.

galiba halinden memnun engelliler öyleya ne bir tepki ne bir direniş...

AZAD21

Üye
Üye
septik abi eylül 2022 maaşını alabilecekmiyiz bilgin varmı?

SÜLO

Üye
Üye
e devlet şifren yokmu azad
ben bakıom e devletten yardımın durumu devam ediyor yazıo

septik

Editör
Editör
E devletten takip et azad sülo doğruyu söylüyor, bekliyoruz hep beraber.

Tekerlekli Sandalye