1000 TL sosyal yardım hangi günlerde yatar?

mir33

Üye
Üye
Bize sabah geldiler. Bakıcı annem rahatsızlığı nedeniyle kapıyı açmaya kalkamadı. Ben de evde yoktum. Komşulardan öğrendim. Yardımdan vazgeçtim, maaşımızda sorun olur mu?

serbetcimehmet

Üye
Üye
Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı
Pandemi Sosyal Destek Programı E-Devlet Duyurusu
Değerli e-Devlet Kapısı Kullanıcısı;

Koronavirüs (Covid-19) salgınının vatandaşlarımız üzerindeki sosyo-ekonomik yükünü hafifletmek amacıyla Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi kapsamında; Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından Pandemi Sosyal Destek Programı başlatılmıştır ve ilk 2 fazı tamamlanmıştır.

3. fazda ise, e-Devlet Kapısı üzerinde yer alan Pandemi Sosyal Destek Ön Başvuru Formu aracılığıyla sosyal yardım başvuruları alınmaya başlanmıştır.

Online başvuruda yaşanabilecek yoğunluğun, hizmete erişime engel olmasını önlemek için,

TC Kimlik Numarasının son hanesi;
0 olan vatandaşlarımızın Pazartesi,
2 olan vatandaşlarımızın Salı,
4 olan vatandaşlarımızın Çarşamba,
6 olan vatandaşlarımızın Perşembe,
8 olan vatandaşlarımızın Cuma
günlerinde başvuruları alınacaktır.
Cumartesi ve Pazar günleri herhangi bir sınırlama olmaksızın tüm vatandaşlar söz konusu hizmeti kullanarak başvurularını iletebilecektir.

Bilgilerinize sunarız.

nadengi30

Üye
Üye
Yardımdan vazgeçtim diyen arkadaş kusura bakma ama sen hangi gezegende yaşıyorsun. Niye yardımı almıyorsun. İhtiyacın yoksa al ihtiyacı olan insanlara ver. Senin maaşına birşey olmaz. Ben hem bakım maaşı hemde sigortalı çalışan maaşı alıyorum. Ona rağmen ilk 1000 liralık yardımı aldım 20 gün oldu. devletin işi gücü yok seni kazıklamayamı çalışacak yani. Kusura bakma ama bu dünyadan bu kadar bihaber yaşayana ilk defa rastladım. Yardımını al kardeşim al yazıksınız. Birde dünyayı ülkenizi gündemi takip edin ne oluyor ne bitiyor haberiniz olsun.

DRA-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mir33

Üye
Üye
Yardımdan vazgeçtim diyen arkadaş kusura bakma ama sen hangi gezegende yaşıyorsun. Niye yardımı almıyorsun. İhtiyacın yoksa al ihtiyacı olan insanlara ver. Senin maaşına birşey olmaz. Ben hem bakım maaşı hemde sigortalı çalışan maaşı alıyorum. Ona rağmen ilk 1000 liralık yardımı aldım 20 gün oldu. devletin işi gücü yok seni kazıklamayamı çalışacak yani. Kusura bakma ama bu dünyadan bu kadar bihaber yaşayana ilk defa rastladım. Yardımını al kardeşim al yazıksınız. Birde dünyayı ülkenizi gündemi takip edin ne oluyor ne bitiyor haberiniz olsun.

Siz de haklısınız. İş istiyoruz, yok. İhtiyacımız olduğunda zor toparlanıyoruz. Halden anlayalım diyoruz. Sonra aptal durumuna düşüp bir de ilk halimizden kötü oluyoruz. Allah insanları bu kadar geriletenlerin belasını versin.

mir33

Üye
Üye
Bir de insanların düştüğü durumdan zevk alıp onlara daha da zorluk çıkaran AKPli-CHPli ... sözde insan pislikler var. Allah hepsinin belasını versin.

mir33

Üye
Üye
Snow piercing filmini izlediniz mi? Ezilenlerin lideriyle, varlıkların lideri tren halkını dengede tutmak için gizli bir işbirliği içindeydi. Bizi de şu anda yöneten AKMHCHP. Ölseniz de kalsanız da sadece paran kadar hayat hakkın var düşüncesinin utanmaz, islah olmaz işbirlikçileri.

okatur

Üye
Üye
Bakım parası alanlarda bu yardımdan faydalanmayacak tahminim bu yönde

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
11 gün oldu artık virüs tehlikesi bitmek üzere daha maske bekliyoruz. 2 liralık maske gelmiyorsa diğer yardımların nasıl yapılabileceğini siz düşünün artık.

ws10

Üye
Üye
Aşmıyor. PTT'ye sordum. Bugün tekrar gelirler dediler. Kimse gelmedi. Apartmandakilerden birinin engellediğini düşünüyorum.

Sizin ki aşmıyor bizim aşıyor annemin aldığı 1800 tl emekli maaşı var evde de 2 kişiyiz ondan başka da gelirimiz yok 700 liralık gelir kriterini aştığımız için bundan da yararlanamayacağız anlaşılan.

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

nadengi30

Üye
Üye
Yatmaz

ws10

Üye
Üye
Arkadaşlar e-devlette merkezi yardım diye bir bölüm açılmış nedir o ?

iPhone cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

Tekerlekli Sandalye