2 aylık paramız nerde ?

haklı

Üye
Üye
3'er aylık engelli maaşı alanlar hakkınız olan paranız nerde neden hesaplarda yok

SM-G925F cihazımdan Engelliler.Gen.Tr mobil uygulama ile gönderildi

septik

Editör
Editör
[MENTION=22322]haklı[/MENTION]

2022 Engelli maaşları aynı devlet memurllarına ödenen maaşlar gibi peşin ödenen bir maaş türüdür, zaten 2022 maaşlarıda memur maaş zammına göre artış gösterir. Haziran döneminde ödenen 2022 maaşları henüz hakedilmemiş olan haziran, temmuz ve ağustos aylarını içeren toplam olarak ödenmişti,

19 Ağustos 2018 de 2022 yönetmeliğinde bir kaç değişiklik oldu, bunlardan biride 3 aylık dönemler halinde peşin ödenen 2022 maaşları yine peşin olarak eylül ayı itibarı ile aylık olarak ödenmeye başlayacağına dair değişiklikti, dolayısı ile 2022 engelli maaşları eylül ayı dahil bundan sonra her ay ödenmeye devam edilecek.

Her hangi bir hak kaybı yok, sadece 3 er aylık dönemler halinde değilde aylık olarak toplamda aynı rakamlar elinize geçecek.

orcunaral

Üye
Üye
temmuz ağustosta aldın yedin boşuna araştırma

tamamda ( ALDIN YEDIN ) kelimesi biraz abess olmuş ne yapacaktık peki yemeyelimi senin bu imayeli cumlen her kelime kapısını acar bana göre ( aldın ve yedin ) nediyim adam bilmiyorsa izah edersin temmuz agustoa ayını

gececi01

Üye
Üye
tamamda ( ALDIN YEDIN ) kelimesi biraz abess olmuş ne yapacaktık peki yemeyelimi senin bu imayeli cumlen her kelime kapısını acar bana göre ( aldın ve yedin ) nediyim adam bilmiyorsa izah edersin temmuz agustoa ayını

Aldın ve yedin gelimesi geçmiş zaman fiilidir yemeyelimmi kelimesini kullanman abesle iştigaldir elbette yiyeceksin saklayacak halin yok (Aldın Yedin) kelimesinde kaba kuvvet hissediyorsan 98 gündür aldındığı yenildiği aylık olacağı peşin alındığı eylülde tek maaş olacağına ait anahtar kelimeler 100 lerce defa telafuz edildi ayrıca alınan tüm paralar benim cebime inmiyorki imayeli veya kifayeli konuşma anlamına getireyim kısacası cümlenin her kelimesinin her kapıyı açması senin bakış açına bağlı adam bilmiyodu bende izah ettim temmuz ağustos ayını lakin sen hala 800 tl borçtan dolayı gerginsin tıpkı benim gibi ama yinede ben seni seviyorum hoşcakal

Tekerlekli Sandalye