2010 Aralık ayı evde bakım maaşları hangi illerde yattı?

EngelsizGenc

Üye
Üye
Arkadaşlar evde bakım maaşını alan varmı maaşlara zam varmı bu ay ne zaman alabiliriz geçen ay erken verilmişt bu ayda erken verilirmi bu konuda bi haber varmı hangi illerde yattı maaşlar

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Geçen ay bayram vesilesiyle erken yatmışmı bu ay erken yatması konusunda bi haber yok her zamanki gibi yine aynı zamanlarda yatar, yatan illeri burdan takip ederseniz yazarız gün gün takip ediyoruz.

mabedim54

Üye
Üye
ben sakaryadan yazıyorum kasım ayında hesap açtırdım ve aralıkta kasım ayının maaşını alableceğimi soyledıler acaba maaş ayın kaçında yatar bılgılendırırsenız sevınırım tşk.

oyhann

Üye
Üye
arkadaşlar ben zonguldaktan yazıyorum...onay gecen ay geldi ..sanırım bu ay alabilirim değilmi?çünki bana shç den öyle dediler..kaçında yatmaya başlıyor acaba ve nekadar?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evrakı geçen ay onlaylanan kişiler bu ay evde bakım maaşı alırlar, zonguldak ayın kaçında yatar bilmiyorum bu konuda yapmanız gereken sürekli bankayı takip etmek, bunun başka bi çaresiyok zira evde bakım maaşlarının n zaman yatacag pek belli olmuyor.

mercan_05

Üye
Üye
aralık ayında hala yatmadı ne zaman yatar bi bilginiz var mı eskiden 11!inde yatıordu

mabedim54

Üye
Üye
sn.mehmet yalçın sanırım maaşlar yattığı zaman sızın haberınız oluyo bu ay hıçbır ile odeme yapıldımı bılgılendırırsenız sevınırm..

enes

Üye
Üye
1 ay maaşımız kaynayacakmı ? 30. dan sonra ocak 15. de alınacak mı onu anlayamadım cevaplarsan sevinirim.

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Ocak 15 de değil. Bu ayki bakım maaşları aralık ayının 30'unda yatacak.

yeliz yılmaz

Üye
Üye
hicbir ilde yatmadımı gecen ay 12de yatmıştı bu ay yatmıyacakmı

enes

Üye
Üye
Bursa'da bakım parası ne zaman alırız .Bilgilendirirseniz seviniriz . Alan olursada burada yazsın ;)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ankara, tekirdağ, balıkesir bursa kütahya kırşehir kahramanmaraş konya bilecik izmir şanlıurfa samsun afyon adıyaman yatan iller bizi izlemeye devam edin

saban

Üye
Üye
evde bakım ücreti alanların dkkatine

evde bakım paraları 22/12/2010 çarşamba günü uşak ilinde yatmıştır arkadaşların bilgisine...

Tekerlekli Sandalye