2010 Aralık ayı evde bakım maaşları hangi illerde yattı?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Ankara, tekirdağ, balıkesir bursa kütahya kırşehir kahramanmaraş konya bilecik izmir şanlıurfa samsun afyon adıyaman uşak mersin niğde karabük yatan iller arasında...

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
İstanbul, adana, yatan illerin devamı.

Son düzenleme:

KoLiBRi

Üye
Üye
İstanbul, adana, yatan illerin devamı.

merhabalar Mehmet Bey.. ben aranıza yeni katılmıs bir üyeyim. adım hakan 32 yasında ayaklarımdan engelli biriyim. evliyim bi de oğlum var. bende evde bakım maası alıyorum. hatay lıyım. hatay icin maas yatmıs diye yazmıssınız ama hesabım henüz bos. ben internet bankacılıgı kullanıyorum ordan baktım. bi yanlıslık olabilir belki henüz maas yatmamıs (hatay da)..

Moderatörün son düzenlenenleri:

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Kocaeli yatmış bu arada hatay shç yi aradım evet yatmamış ayın 30unda ytacağını söylediler uyarın için teş.ederim kolibri hatay yatmamış kardeşim gerekli mesajdaki düzeltmeyi yaptım şimdi.

KoLiBRi

Üye
Üye
Kocaeli yatmış bu arada hatay shç yi aradım evet yatmamış ayın 30unda ytacağını söylediler uyarın için teş.ederim kolibri hatay yatmamış kardeşim gerekli mesajdaki düzeltmeyi yaptım şimdi.

Mehmet bey bende sizlerin verdigi bilgiler icin cok tesekkür ediyorum.

KoLiBRi

Üye
Üye
Bu arada bisey sorsam.. Bu bitakım degisiklikler söz konusu arasında bi ek prim gibi ya da bi artıs gibi ödemeden bahsediliyor ama ben bu konu da tam acıklamalı bi sonuc duymadım kimseden. Bu konu da bi bilginiz var mı bizlerle paylasırmısınız..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Şuan almış olduğunuz duyumla ilgili bi bilgi yok.

Bu arada yozgat, adana, konya yatan illerin arasında.

KoLiBRi

Üye
Üye
Mehmet Bey ordamısınız bilmiyorum.. Bende duyurularınıza bi tane eklemek istemek istedim, Hatay'da da bugün yatırılmış aylıklar.. Ben aldım. Bilgilerinize arkadaslar...

Tekerlekli Sandalye