2011 Ağustos ayı evde bakım maaşı yatan iller?

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
F

Fırtına

Guest
Merhaba arkadaşlar,

Ağustos ayı evde bakım ücreti yatan illerin sıralı listesini bu başlık altında paylaşacağız.. Sizden ricam oturduğunuz ilde, evde bakım maaşını aldığınızda, bu başlık altında paylaşmanızdır.. Böylece sizinle aynı ilde oturan diğer kişileri de bilgilendirmiş olursunuz..

Bu arada ağustas ayı evde bakım maaşlarının bir özelliği de bu ay maaşlara yapılan 30 TL'lik zamla bakım maaşlarının 600 TL olacağıdır.. Herkesin güle güle harcaması umuduyla..

Sulhi

Üye
Üye
Ve ağustos bir dedik. bakalım ağustos ayı ilk evde bakım maaşı ilk hangi ilde yatacak.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Çanakkale yattı bu aydan itbaren maaşlar 600 lira olarak zamlı şekilde yatmaya devam edecektir.

sinandeniz

Üye
Üye
çanakkaleli arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olsun gülem gülem harcasınlar :) ya varya hastası yım bu çanakkalenin ne güzel hiç sekme yok hep aynı ayın ilk başlarında ilk golü çanakkale atıyor :)

vatansever67

Üye
Üye
haklısın ya kardeşim her ilde aynı yatsada millet bu ramazanda hayırlısıyla alsa maaşlarınıda dertlerine dermen olur belki insanların.zonguldak ta genelde ayın 14 ü gibi yatıyo oyüzden o güne kadar bakmıyom bankatiklere

faruk54

Üye
Üye
ya ben merak ettım hep ayın 5 demı yatıyor bız hep enerken 14 gıbı alıyoruz heryerde aynı deyılmı acaba

F

Fırtına

Guest
faruk,

sakarya geçen (temmuz..) ay 18 de yattı.. evde bakım maaşında; ilk yatan il, çanakkale oluyor.. düzenli olarak her ayın 3-5'i gibi yatıyor.. diğer il'lerde her ay, evde bakım maaşı farklı tarihlerde yatıyor.. her il'de aynı tarihte yatmıyor.. bakalım sakarya bu ay, ay'ın kaçında yatacak.?!

F

Fırtına

Guest
selamlar vatansever,

zonguldak henüz yatmadı.. bu 444 00 00 numarayı arada bir ara, maaş hesabına aktarıldıysa sistemde gözükür.. tüm arkadaşlar arada bir bu 444 00 00 numarayı arasınlar..

ağustos ayı evde bakım ücreti yatan iller;

çanakkale
kırşehir
kırıkkale

yade

Üye
Üye
Evde bakım maaşı

bende yarın bakicam ins yatmistir hemen yazarimm....

maviş16

Üye
Üye
fırtına abla bişey sorcam sen bu haberlere nerden ulaşıyon çok hızlısın yaa özendm sana :DD

F

Fırtına

Guest
selamlar maviş,

benim; evde bakım maaşı alan arkadaşlarım var.. her biri, ayrı ayrı il'lerde yaşıyor.. kendileri ile her daim iletişim halindeyim.. evde bakım maaşı aldıklarında haberim oluyor ve sitemizde, sizlerle paylaşıyorum :)

maviş16

Üye
Üye
anladım abla çok saol :D peki bursdan var mı arkadaşın?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye