2011 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kasım ayı evde bakım maaşı yatan illerin duyurusu bu başlık altında yapılacak. O nedenle bakım ücreti alan üyelerimiz aldıkları maaşı tutarları ve illeriyle birlikte bu başlık altında paylaşırsa her kes bilgilenmiş olur. Bakım parasının hangi illerde yattığının takibi açısından biz, her sayfada tam listeleri yayınlamaya devam edeceğiz böylelikle geride kalan sayfalarda yatan illeri aramamış olacaksınız

Tülayca

Üye
Üye
Az önce televizyonda memur maaşlarının bayramdan önce verileceğini söylendi. bakım ücretleri için bişey denmedi ama ben hala bakım ücretlerinin bayram öncesi yatacağını beklentisi içindeyim. çarşamba gününe kadar bu umudumu yitirmeden devam edeceğim. yoksa yine bir kasım ayı evde bakım ücreti maratonunu 1 ay koşacağız. :) hele istanbuldaki ay sonu yatıyor bakım paraları ay sonuna kadar bekleyeceğiz. :)

bakım parası

maliye bakanlığı maaşların bayram öncesi ödenmesi için sıkıntı yaşanmaması için bankalarla gerekli görüşmeleri yaptığını açıkladı...memurlar ayın 4 ünde alacaklar maaşlarını..umarım bakım paraları da erken ödenir inş..

zeynep gül

Üye
Üye
vallahi çok iyi olur son umut ayın 4 cuma günü

lucky luke

Üye
Antalya sosyal hizmetleri az önce aradim. Hakedişleri ziraat bankasina yolladiklarini bankaya sormamiz gerektiğini ilettiler... Bence onlarda topu bankaya atiyor. Kimse ne olacağini bilmiyor

YassaX

Üye
Üye
"Ordu İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü olarak ödeme için gerekli evraksal işlemler tamamlanmış olup; Bakım ücretlerinin ödemesi bayramdan önce yapılacaktır. (Muhtemel Tarih: 04/11/2011) "

Arkadaşlar Ordu İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'ne görevli bir arkadaş bu şekilde bilgi vermektedir. Ayrıca Sakarya İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nü bizzat aradım ve yetkili kişilerle görüşmem sonucunda Evde Bakım Maaşlarının Bayram Öncesi Ödenmesi Hususunun netleşmediğini, sadece Ankara Genel Müdürlüğünün Ödeme Yazısı Gelmesi Halinde, Ödemelerin Yetişebileceğini ifade etmiştir.. Ayrıca Evde Bakım Maaşı Alan Yoğun İllerin ise bayram öncesine yetişmesinde sıkıntılar olabileceğini ifade etmişlerdir.. Bilgilerinize..

lucky luke

Üye
şimdi milletvekili maaş artişi konuşulsaydi 8 saniyede olurdu bu iş... Bayramin tarihi belli ve bu maaşlari bekleyen ne insanlar var. Bunlar bayram deyince galiba bizim mahalledeki tesisatci bayrami anliyolar... Arkadaşlar hiç merak etmeyin ölede böylede bu paralar yatacak. Herkes rahat olsun... Bu ailelere izdirap çektirip sonrada maaşlarinizi bayram öncesi diyecekler zamani gelince...

güldalı

Üye
Üye
Bursa'da evde bakım ücreti yarın yatacakmış sosyal hizmetlerden öğrendim herkese hayırlı bayramlar diliyorum

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bilgilendirme için teşekkür ederiz güldalı umarız yatar Bursa ve tüm iller sizede hayırlı bayramlar.

İsen Buga

Üye
Üye
Bayramda el öpenleriniz çok olsun :) şimdiden maaşı yatan aytmayan herkese hayırlı bayramlar diliyorum.

yade

Üye
Üye
bursada yarin ögleye kadar yaticakmis bende aradim ins yatar niye umutsuzum :(

ilyaskirmanci

Üye
Üye
slm arkadaşlar bursa yatmıştır güle güle harcayın herkesin bayramını kutlarım

gülümse_hayata

Üye
Üye
Samsun İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, özürlü evde bakım ücretlerinin bayram öncesi ödendiğini açıkladı.

İl Sosyal Hizmetler Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, özürlü ailesi başına 1 asgari ücret miktarı net 600 lira ödendiği belirtilirken, şu ifadelere yer verildi: "Özürlü yakını olan ailelerimize destek olunması amacıyla ödemesi yapılan evde bakım ücreti Kurban Bayramı öncesi özürlü yakınlarımızın hesaplarına yatırıldı. Müdürlüğümüz tarafından merkez ilçeler de dahil olmak üzere 17 ilçeden kasım ayı itibariyle 8 bin 628 özürlü ailesine toplam 5 milyon 176 bin 886 lira ödeme yapıldı. Bu sayının 2012 yılı başında 9 bini bulması bekleniyor.”

(DY-SLH-Y)

M

musti baba

Guest
adana bakıcı maaşı saat 13 itibarıyla maalesef yatmamıştır arkadaşlar sosyal hizmetler yatırdık diyor banka yatırmadılar diyor bekleyecegiz mecburen

KOZANLI

Üye
Üye
Adana dan,Bende 444 00 00 Müşteri hizmetleri tele sekreterden sorgulattım...Hesap sıfır görünüyor henüz...

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar Sakarya evde bakim maaşi saat 13:00 itibariyle malesef yatmamiştir. Ancak Sakarya İl Sosyal Hizmetler Yetkilisi ile yüzyüze görüştüm ve Sakarya evde bakim maaşinin yetkili muhasebecileri vasitasiyla ziraat bankasina aktarildiğini ifade etti. Bugün akşama kadar ya da en geç paranin hesaplarda olacağini söylemiştir. Bilgilerinize...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye