2011 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

faruk54

Üye
Üye
herkese hayırlı günler sakarya yattımı acaba bılgısı olan varmı

YassaX

Üye
Üye
herkese hayırlı günler sakarya yattımı acaba bılgısı olan varmı

faruk54 dün akşam saat 17:00 itibariyle Sakarya Evde Bakım Maaşı yatmamıştı. Ancak bugün için bilemeyeceğim yatıp yatmadığını.. Bakan Arkadaşlar varsa yazarlar mutlaka buraya.. Ancak bana soruyosan Sakarya'da 15 Kasım'dan önce pek ihtimal vermiyorum...Bayram öncesi Cuma günü için hesaplarda olucak demişlerdi, oradaki yetkililer birebir görüşmüştüm, inanin bende anlamiyorum bu para transferleri, bankanin hesaplara geçmesi olayini, eski bir bankacı olarak çözemedim nasıldır sistemleri

faruk54

Üye
Üye
ozkancey bakım parası sakaryada yattımı acaba haberınız varmı

faruk54

Üye
Üye
hım yanı bellı deyıl dıyorsunuz salık olsun

YassaX

Üye
Üye
yatmayan illerde en kısa zamanda yatar inşallah

sakaryalı54 Sakarya Evde Bakım Maaşlarının Yattığı bilgisi için Teşekkürler.. Bugün icin hic ümidim yoktu.Nasil bir sistemleri var bu SHÇEK ile Ziraat Bankasinin onu da anlamış değilim.. Dediğin gibi yatmayan illerde inşallah erkenden yatar ..

sakaryalı54

Üye
Üye
sakaryalı54 Sakarya Evde Bakım Maaşlarının Yattığı bilgisi için Teşekkürler.. Bugün icin hic ümidim yoktu.Nasil bir sistemleri var bu SHÇEK ile Ziraat Bankasinin onu da anlamış değilim.. Dediğin gibi yatmayan illerde inşallah erkenden yatar ..

bende şaşırdım hatta 2 kez 444 00 00 aradım yanlışlık olmasın diye yatmış yani sorun yok.rica ederim

YassaX

Üye
Üye
bende şaşırdım hatta 2 kez 444 00 00 aradım yanlışlık olmasın diye yatmış yani sorun yok.rica ederim

sakaryalı54, bayramdan beri millet ha yatar ha yatar deyip duruyodu ve her gün Atm ye bakıyordu , telefonla kontrol ediyordu. Ancak bugün Cumartesi ya, Sakarya'da birçok insan bakmayacaktı ( bende dahil ) ... Senin bakip bizi bilgilendirmen , bu maaşı 4 gözle bekleyen insanlar icin guzel bir supriz oldu gercekten ..

sakaryalı54

Üye
Üye
ozkancey sen demiştin shçek sordum bayramdan önce yatacak diye aslında bayramdan önce yatmış bizi banka oyaladı diye düşünüyorum çünkü normalde ayın 17 sinde yada 18 inde yatıyordu.saglık olsun.bende siteye girdim faruk54 arkadaş sormuş yatıp yatmadıgını sende en son dün akşam baktıgını yazmışsın dedim bir arayayım içime dogdu herhalde:) bir baktım yatmış hemen buraya yazdım.bence yatmayan illerde hesaplarına baksınlar yatmış olabilir

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evde bakım maaşı yatan iller;

Antalya
Bursa
Bilecik
Tokat
Kütahya
Denizli
Samsun
Çanakkale
Adıyaman
Balıkesir
Tekirdağ
Diyarbakır
Şanlıurfa
Kırşehir
Konya
Edirne
Sakarya

engelyok

Üye
Üye
arkadaşlar kardeşim anneme bakıyor , ağustos sonunda onaylandı ,bu ay alabileceğini söylediler eylül ekim 2 aylıkmı alır,bilgisi olanların cevaplamasını rica ediyorum.

YassaX

Üye
Üye
ozkancey sen demiştin shçek sordum bayramdan önce yatacak diye aslında bayramdan önce yatmış bizi banka oyaladı diye düşünüyorum çünkü normalde ayın 17 sinde yada 18 inde yatıyordu.saglık olsun.bende siteye girdim faruk54 arkadaş sormuş yatıp yatmadıgını sende en son dün akşam baktıgını yazmışsın dedim bir arayayım içime dogdu herhalde:) bir baktım yatmış hemen buraya yazdım.bence yatmayan illerde hesaplarına baksınlar yatmış olabilir

Sakaryalı54 aynen öyle Sakarya'da SHÇEK binasinin bulunduğu pasajdaki Zemin Kat ta başvuruları toplayan yetkili biri var. Ben onunla görüştüm 4 Kasım 2011 Cuma günü..Bana muhasebecilerinin Evde Bakım Paralarını Ziraat Bankasına aktardığını ifade etmişti..Bende o ifadeyi burada paylaşmıştım. Bana kalirsa da bankada bir sıkıntı var. Bende Evde Bakım Maaşlarının 15 i ile 18 i arasinda beklerken Cumartesi günü hesaplara yatırılması dikkatimi çekti.. Bunların işlerine gerçekten akıl sır ermiyor.. Neyse sonucta yattı ya, güle güle harcamak nasip olur inşallah, darısı yatmayan tüm illerin başına..

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
arkadaşlar kardeşim anneme bakıyor , ağustos sonunda onaylandı ,bu ay alabileceğini söylediler eylül ekim 2 aylıkmı alır,bilgisi olanların cevaplamasını rica ediyorum.

Bankayı kontrol edin agustosta onaylanmışsa eylül ayında birde ekim ayında olmak üzere 2 maaş yatmış olması gerekiyor bu kasım ayına ait maaş önümüzdeki ay alacaksınız yani erzurum yattıgı zaman 2 maaş yatmış olması gerekiyor hatta şuan hesapta bi aylık maaş geçen aydan yatmış olması gerekiyor bankayı kontrol ediniz.

engelyok

Üye
Üye
sağolun mehmet kardeşim ,istanbulda yatmamış bankamatikte yok allah razı olsun

M

musti baba

Guest
bakıcı maaşı

arkadaş bu nasıl iş cumartesi günü bile bakıcı maaşı yatıyor ama malasef adana bakıcı maaşı yatmıyor adanalı arkadaşların bilgisine herhalde pazartesi yatar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye