2011 Nisan ayı evde bakım maaşı alan iller ve tutarları.?

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi
F

Fırtına

Guest
su_045, sana katılıyorum..
evde bakım maaşı alan arkadaşlarım her ay bu sıkıntıyı yaşıyor.. ve yaşanan sıkıntı dinmeden diğer ay geliyor.. yaşanan stresi tahmin edebiliyor musunuz..?! bu birileri niçin bu kadar duyarsız kalıyor, aklım almıyor..?! arkadaşlarımın sıkıntısını tahmin ediyorum ve çok üzülüyorum.. gün içinde ''sabahtan geceye kadar..'' evde bakım maaşı alan illerden gelecek haberi bekliyorum..ki, bir an evvel yazayım, arkadaşlarımın sıkıntısını gidereyim............ birilerinin duyarsızlığına, ilgisizliğine gerçekten dayanamıyorum..

evet arkadaşlar, bu linke hemen mesaj göndermeye başlayalım..

yatan iller,

çanakkale
bursa
tekirdağ
samsun
zonguldak
balıkesir
ankara
şanlıurfa
kırşehir
adana
antalya
manisa
kütahya
diyarbakır
adapazarı
karabük
sakarya
kocaeli - gölcük
mersin
uşak
niğde
izmir
sivas
mardin
adıyaman

F

Fırtına

Guest
evde bakım maaşı ile ilgilenen kişinin cenazesi varmış, maaş o yüzden gecikmiş.. demek ki, maaşlarla bir kişi ilgileniyormuş (!)

F

Fırtına

Guest
istanbul yattı arkadaşlar..
aslan, yalnız kartal ve tüm istanbullu arkadaşlarımın gözü aydın olsun..

ASLAN 53

Üye
Üye
teşekkur ederim firtina çok ii oldu bu ......alla emanet kal.

F

Fırtına

Guest
rica ederim aslan arkadaşım.. sağlıklı günlerde harcaman-ız dileğiyle.............bu sabah bir çok arkadaşım ilgili mercileri aradı ve ''istanbul çarşamba günü yatacak..'' denildi.. ve bu söz üzerine yine bir çok arkadaşım bu linke mesaj gönderdi.. ve istanbul az evvel yattı.. maaşın yatmasında bu mesajların katkısı olduğu görüşündeyim.. mesaj gönderen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum..

semiramis

Üye
Üye
Teşekkür ederim Fırtına bu güzel haberin için.Linke mesaj yolladım hırsımı alamayıp mail attım kaç gündür 4 gözle beklioruz maaşiları.herkese iyi günler dileklerimle....

F

Fırtına

Guest
sevgili semiramis,
rica ederim.. ben teşekkür ettim arkadaşım..
sevincinize ve üzüntünüze sonsuza kadar ortağım..............hırslanmamak elde / mi..?! bu maaş için ve bizleri ilgilendiren her bi şey için neler çekiyoruz kimin umurunda, haberleri var mı..?! bizler adına her bi şey birilerinin keyfine göre şekil alıyor/işleniyor..!!!

yasin4806

Üye
Üye
merhaba arkadaslar mugladan haber alna var mı yattı mı acaba

F

Fırtına

Guest
merhaba yasin,
muğla dan henüz haber yok.. en kısa zamanda yatması dileğiyle inşaallah..

F

Fırtına

Guest
yatan iller,

çanakkale
bursa
tekirdağ
samsun
zonguldak
balıkesir
ankara
şanlıurfa
kırşehir
adana
antalya
manisa
kütahya
diyarbakır
adapazarı
karabük
sakarya
kocaeli - gölcük
mersin
uşak
niğde
izmir
sivas
mardin
adıyaman
istanbul

Yalnız Kartal

Üye
Üye
fırtına abla peki kesinmi veriliyor bugün ve ayrıca ben anadolu yakasındayım burada yatmış ola bilirmi bakım parası,, sosyal hiz telefon ettim yarın veya 25 inden sonra diyorlar ne yapa bilirim fırtına abla kime inananim ?

F

Fırtına

Guest
yalnız kartal,
arkadaşlarımdan ''bugün istanbul yattı..'' diye haber aldım.. onların hesabına para aktarılmış.. sanıyorum bu aktarım tüm istanbul ilçelerini kapsıyor.. sana sosyal hizmetlerden bilgi veren şahıs istanbul'un yattığını bilmiyor olabilir (!) senin hesabına paranın yatıp yatmadığını bu 444 00 00 numarayı arayarak öğrenebilirsin..

Yalnız Kartal

Üye
Üye
banka yattı diyor teşekkür ederim fırtına abla bütün haberlerin için

F

Fırtına

Guest
ne güzel.. çok sevindim senin adına yalnız kartal..
rica ederim.. sevincine ortak olmak her bi şeye değer...........sağlıklı günlerde harcaman dileğiyle inşaallah..

F

Fırtına

Guest
hoşgeldin gaggoş yavuz..
haklısın, elazığ da yatmadı henüz..
cumartesi ye kadar yatmayan tüm iller yatacak.. biraz daha sabır arkadaşlar..

safari_054

Üye
Üye

sağolasın bacım mecbur olduğum için dün çok çabalamaya uğraştım ve sonuç verdi diğer sosyal ve kültürel tüm sitelerde ve özel mail attığım kişilere hem uyarı için hemde birdaha teşekkürü bir borç saydığım için msj attım konuları kapattırdım

sağlıcakla kal bacım yüce ALLAH-a emanetsin

Tekerlekli Sandalye