2011 temmuz ayı evde bakım ücreti yatan iller.?

• Konuyu başlatan Fırtına
  • Başlangıç tarihi

aliercan44

Üye
Üye
adanadan haber yokmu fırtına abla bir bilgi verseniz

F

Fırtına

Guest
aliercan, henüz adana nın yattığına dair bir bilgi almadık.. istersen bu 444 00 00 numarayı arada bir ara, para hesabına yatırılmış mı öğrenirsin..

temmuz ayı evde bakım ücreti yatan iller,

çanakkale
kırıkkale
şanlıurfa
tekirdağ
kırşehir
uşak
edirne
bursa
konya
kütahya
antalya
balıkesir merkez
adıyaman merkez
samsun
kocaeli Gölcük
zonguldak
diyarbakır
bayburt
eskişehir
bilecik
karabük
mersin
sakarya
muğla
ankara
erzurum
izmir
manisa
niğde
elazığ
kastamonu
istanbul
çorum

aliercan44

Üye
Üye
ne olacak bu adananın hali fırtına abla bize her ay yapıyorlar shçek tlf açınca küfür hakaret ediyor sürekli bizi rencide ediyor kim bizi savunacak bu dünyada keşke ölsemde kurtulsam bu hayatta böyle yaşamak istwemiyom. sence ne yapim

F

Fırtına

Guest
aliercan, öyle deme.................çaresizliğe sebebiyet verip te, bu düşüncelere sevk eden insan!lar utansın.. Allah'ından bulsunlar demek istiyorum.. yaşamalısın, yaşamalıyız.!!! shçek; arayan bir çok arkadaşlarıma küfür ediyor...........böyle terbiyesizlik olur mu.?! söyleyecek o kadar çok söz var ki.. susuyoruz.!!! sabır et aliercan, yapacak başka birşey yok.!!!

KOZANLI

Üye
Üye
Çok güzel teselli veriyorsunuz Fırtına hanım,Aliercana...Ben de sabrediyorum.Yorumları takip ediyorum...Ne zaman yatacak diyede sormayı yersiz buluyorum...Zaten yattığı zaman arkadaşların paylaşacağını biliyorum...Ha 3 gün önce ha 5 gün sonra benim için farketmiyor ama tek geliri bu olan arkadaşlarımında sabırsızlıklarını hoş karşılıyorum, ne yapsınlar işte...Ama hiçbir şey ÜMİDİMİZİ KIRMAYA DEĞMEZ.BUNDAN SONRA HERŞEY DAHA GÜZEL OLACAK İNŞALLAH...

aliercan44

Üye
Üye
ya fırtına abla sen nasıl duyuyon hepsini valla helal olsun abla bide adanayıda duysan çok sevınırız ama

F

Fırtına

Guest
günaydınlar arkadaşlar.. güzel bir gün dileği ile..............aliercan, teşekkür ettim.. bugün/yarın adanayı da duyacağım inşaallah.. ama dilerim, benden önce sen duyarsın ve yazarsın :)

ekselans47

Üye
Üye
444000 dediğine göre adana bakim parasi yatmiştir hayirli olsun

F

Fırtına

Guest
444 00 00 ''paranız hesaba aktarılmıştır..'' dedi ise; doğrudur.. adana yatmıştır.. adanalı arkadaşlarımın gözü aydın olsun.. sağlıklı günlerde harcamanız dileği ile :) ekselans, adanalı arkadaşlarımıza müjdeli haberi verdiğin için teşekkürler :)

temmuz ayı evde bakım ücreti yatan iller,

çanakkale
kırıkkale
şanlıurfa
tekirdağ
kırşehir
uşak
edirne
bursa
konya
kütahya
antalya
balıkesir merkez
adıyaman merkez
samsun
kocaeli Gölcük
zonguldak
diyarbakır
bayburt
eskişehir
bilecik
karabük
mersin
sakarya
muğla
ankara
erzurum
izmir
manisa
niğde
elazığ
kastamonu
istanbul
çorum
gaziantep
adana

emir_t1

Üye
Üye
mardin de maaşı alan var mı?

F

Fırtına

Guest
merhaba emir, hoşgeldin..

mardin henüz yatmadı.. bu günlerde yatar inşaallah.. bu 444 00 00 numarayı; gün içinde birkaç kez arayıp, paranın hesabına aktarılıp/aktarılmadığını öğrenebilirsin..

F

Fırtına

Guest
gözün aydın emir.. sağlıklı günlerde harcaman-ız dileği ile inşaallah..

Tekerlekli Sandalye