2012 3.atama olmasi için başbakanliğa tel edelim imza kampanyasi başlatalim

sevme_

Üye
Üye
Arkadaşlar 3.atama için imza kaöpanyasi başlatalim başbakanliğa tel edelim mail atalim gerekirse her gün çünkü bizim de hakkimiz memur olmak ve boş kadrolar var atayabili bizi sayin başkanimiza sesimizi ulaştiralim tel edelim her gün mail atalim

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
Hangi imza kampanyası? 2014 teki sınav tarihi açıklandı kampanya falan fayda etmez hayal kurmanın anlamı yok.

sevme_

Üye
Üye
hayal mi ne hayali 2012 sınavından kalma boş yerler mutlaka vardır bunlar bizim hakkımız ok ben 4ve 3 bin boş kadro biliyorum az değil ha sen yapma her şey inanmak ile başlar bunu da unutma sakın

derderbo

Üye
Üye
hayal mi ne hayali 2012 sınavından kalma boş yerler mutlaka vardır bunlar bizim hakkımız ok ben 4ve 3 bin boş kadro biliyorum az değil ha sen yapma her şey inanmak ile başlar bunu da unutma sakın
SEVME merak etme ocak -mart arası mutlaka bir atama daha yapılır inancını kaybetme.Bu arada ağustos 2014 teki EKPSS yede iyi çalış

sevme_

Üye
Üye
saol derderbo ama 5. sınavımdı bu hepsini kazandım bende düşük alanlar atandı ben kaldım yine de saol ama hazırlık yapıcam

mekansız67

Üye
Üye
Arkadaşlar 3.atama için imza kaöpanyasi başlatalim başbakanliğa tel edelim mail atalim gerekirse her gün çünkü bizim de hakkimiz memur olmak ve boş kadrolar var atayabili bizi sayin başkanimiza sesimizi ulaştiralim tel edelim her gün mail atalim

bunun ıcın bırılerın ankarada yuruyus yapması lazım
bunun ıcın gınullu kım varsa bende varım

mavikan985

Üye
Üye
dünyayı sattılar oy uğruna ....bence kesinlikle alım yapacaklar çünkü sıkıştılar ...hemde cok sıkıştı bu hükümet...O zaman sabırla beklemekten başka çare yok

Moderatörün son düzenlenenleri:

sevme_

Üye
Üye
2012 3.atama için kampanya başlatamazmıyız?

Arkadaşlar 2012 3.atama için kampanya başlatalim hani 20 bin kişi alinacakti bu sefer 30 bin diyorlar ilk önce 20 bin kişi alinsin hakkimizi arayalim kampanya başlatalim ihtiyaci olan arkadaşlarimizda girsin çok ders çaliştik emeklerimize yazikk yaaa

sevme_

Üye
Üye
2012 3.atama olsun artik

Arkadaşlar 2012 3.atama olsun artik çünkü 20 bin kişiyi tam atamadilar hakkimizi versinler artik 2014 30 bin kişi diyorlar ben inanmiyorum ilk önce 20 bin kişiyi atasinlar bu ne ya yazik

ts61

Üye
Üye
Bencede artık atama olsun. Eylülde bakanlığa ve fatma şahin'e yazmıştım. En geç Ekim sonu yapılacak atamalar yazdılar ama hiç ses yok. Birde sınavı öne çektiler. Benim hiç umudum kalmadı...

pyraz32

Üye
Üye
arkadaşlar çalışmıyorsanız bişey demiyorum ama meslek sahibiyseniz memur olamadım diye sakın üzülmeyin keza yaklaşık 8 yıllık bankacılık hayatımdan sonra bir nebzede olsa rahat edeyim diye lisans mezunu olarak memur sınavlarına girdim ve 2.atamalarda yerleştim ama anladımki gittiğim yer özel sektörü aratmıyor.engelli olduğum halde bana verilen iş yükü ağırki stresten zaman zaman burnum dahi kanar oldu.o yüzden elinizdeki işe sahip çıkın memur olamadım diye iç çekmeyin anlayınki bu işinde tutarı kalmamış. Bana sen ne yapacaksın diye soran olursa emeklilik hakkımı kazanmama 2 senem kaldı artık gün doldurmaya bakıyorum.

Tekerlekli Sandalye