2012 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba değerli üyelerimiz yine her ay olduğu gibi ''Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı'' takibini bu başlık altında yapacağız. Her sayfada yatan illeri sıralı bir şekile bulabilecek ve geçmiş sayfalarda yatan illeri aramak zorunda kalmayacaksınız. Bizler elimizden geldiği kadar yatan illerin takipçisiyiz sizlerdende ricamız bulunduğunuz il hakkında bilgileri bizlerle paylaşmanızdır. Bu sayede bir çok insanın sürekli bankaya giderek mağduriyet yaşamayacaktır. Bu konuda verdiğiniz destek için teşekkür ederim. Ağustos ayı ramazan bayramına denk geliyor. Tüm illerdeki bakım ücretlerinin ramazan bayramı öncesi yatması dilegiyle...

Not: Lütfen bu başlık altında evde bakım maaşı ile ilgili sorularınızı paylaşmayınız sorularınızı yeni konu açarak sorunuz bu sayede hem başlıkta bir kargaşaya engel olacağız hemde sorularınız arada kaynamayıp daha çabuk yanıt bulacaktır.

AZAD21

Üye
Üye
bayramdan önce bütün illerin bakım maaşı yatacakmı yani bayramdan önce herkes alacakmı???????????

gülümse_hayata

Üye
Üye
Yatan iller elbetteki olacaktır ama bütün illerin aynı anda yatacağına dair kesin bir bilgi yok. Söylentilere göre bazı üyelerimiz ağustos ayından itibaren tüm illerin ayın 20 sinde yatacağından bahsediyorlar fakat bu kesin olarak doğrulanmış bir bilgi değildir.

crazyss77

Üye
Üye
gülümse hanım bizim bakım maaşlardan kesintiler oluyor ya ben ziraat bankasına gittim ben bakım maaşı alıyorum shç den dedim ama kesinti oluyor dedim bana bizim yapabileceğimiz bişey yok dediler acaba ne yapabilirim kesintiyi engellemek için bilgi verirseniz sevinirim saygılarım la

elmasmus

Üye
Üye
Bayram nedeniyle erken yatar diye düşünüyorum.tabi ben daha hiç almadım Ağustosta kısmetse umut içinde bekliyorum.İstanbul il müdürlüğünü aradığımda ağustosta kontrol et deniliyor.kesin bir bilgi yok.

sinandeniz

Üye
Üye
arkadaşlar bayram ağustos 19 e zaten bu zamana kadar hemen hemen birçok yer yatmakta rahat olun çok yüksek bir ihtimal bayramdan önce verecektir evde bakım maaşlarını
al ver eflasyona can ver düşüncesi hakim devletimizde :D

murat tarsuslu

Üye
Üye
bence de bayram öncesi evde bakım ücretleri ve emekli maaşları yatar..

gülümse_hayata

Üye
Üye
gülümse hanım bizim bakım maaşlardan kesintiler oluyor ya ben ziraat bankasına gittim ben bakım maaşı alıyorum shç den dedim ama kesinti oluyor dedim bana bizim yapabileceğimiz bişey yok dediler acaba ne yapabilirim kesintiyi engellemek için bilgi verirseniz sevinirim saygılarım la

Hesap işletim ücreti olarak bir kesinti oluyor fakat her ay bu kesilmez. Bir başka olasılıkta ATM küsüratları vermez bundan dolayıda olabilir. Bunların dışında hala bir kesinti sözkonusu ise kaymakamlıklarda bulunan tüketici hakem heyetine bir dilekçe vermek Bu yolla kesilen paralarını geri alanlar olduğunu duymuştum.

gizemliyol

Üye
Üye
acaba ramazan da hangi il birinci olacak arkadaşlar:)

gülümse_hayata

Üye
Üye
Genelde kırşehir birinciliği pek kaptırmıyor hiç bir ile:) çok azimli bu konuda kırşehiri kutluyorum

berzah

Üye
Üye
ardaşlar kahramanmaraş yattığında siteye yazarsanız çok sevinirim ilginiz icin teşekkürler ,,,

gülümse_hayata

Üye
Üye
berzah yatan tüm iller hakkında bilgi edindikce sitemizde paylaşılıyor tabiki kahramanmaraşta yatınca paylaşılacaktır takipte olunuz.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu hafta çok sayıda ilin yatırılacağını düşünüyorum umarım bütün iller yatar had bakalım.

berzah

Üye
Üye
hadi bir şehir yatsında en azından ne kadar zam aldığımızı öğrenirdik ,,,

efectt72

Üye
Üye
bayramdan önce bütün iller yatar umarım.haydi istanbul şaşırt bizi:)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Bu arada maaş zamlı olarak yani 673.30 kuruş olarak yatırılmıştır.

bahri

Üye
Üye
Masaallahhh Kırsehireee Helal Olsun Adamlar Calisiyorrr :)))

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye