2012 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1:Kırşehir

gülbahar

Üye
Üye
hayırlı geceler gelımın
arkadaslar ben eskısehırde ıkamat etmekteydım fakat engelımın basına talıhsız bır olay geldı dr ihmaline maruz kalarak eskısehırde yogun bakıma kaldırıldı ve 80 gun boyunca mucadele ettık hamdolsunkı hastaneden eve cıktık fakat burnundan beslenıyor bogazı delik ibda dualarınızı eksık etmeyın tedavı surecı uzun olacagından istanbula tasındım dahada evde bakımlarım baglanmadı 2 ay surer dedıler insallah eskısehırdekı gıbı madur olmadan alırım maasımı

gülümse_hayata

Üye
Üye
Çok geçmiş olsun Allah şifalar versin evet yaklaşık 1.5-2 ay gibi bir zaman sürüyor birazda kurumun yoğunluğuna bağlı umarım en kısa sürede bağlanır maaşınız.

efectt72

Üye
Üye
hayırlı geceler gelımın
arkadaslar ben eskısehırde ıkamat etmekteydım fakat engelımın basına talıhsız bır olay geldı dr ihmaline maruz kalarak eskısehırde yogun bakıma kaldırıldı ve 80 gun boyunca mucadele ettık hamdolsunkı hastaneden eve cıktık fakat burnundan beslenıyor bogazı delik ibda dualarınızı eksık etmeyın tedavı surecı uzun olacagından istanbula tasındım dahada evde bakımlarım baglanmadı 2 ay surer dedıler insallah eskısehırdekı gıbı madur olmadan alırım maasımı
allah acil şifalar versin ablacım

safari_054

Üye
Üye
eğer kaderde varsa zaten olur umudunuzu hiç kaybetmeyin,,,,,, biat et sağlık huzurlu günler eylesin yüce ALLAH-a emanetsiniz geçmiş olsun...

YUSUF034

Üye
Üye
özrlü maaşlari hakkin da

Merhabalar;
geçen bir haber okumustum 3 ay da ödenen özürlü maaşlari bu yil bayramdan önce verilecekmiş acaba bu konuda bir bilginiz varmi teşekkür ederim.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Şuana kadar bayramdan önce yatacaktır gibi bir açıklama olmadı cumaya kadar olursa haftaya ödenir umarım bkliyoruz sabırla.

gülümse_hayata

Üye
Üye
uzaylı
Erzurum geçen ayın 11 de yatmıştı bu ay henüz bir bilgi yok olması durumunda sitemizde paylaşılacaktır.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1:Kırşehir
2:Adıyaman

berzah

Üye
Üye
arkadaşlar neden bu ya hızlı ilerlemiyor bu ay daha hızlı olması lazım bayram gircek herkese para lazım yani inş çabuk yatarda ihtiyacı olan faydalanır ,,,

hataylı güzel

Üye
Üye
slm arkadaşlar hatayda geçen ayın sonunda yatmıştı.inşallah bu ay bayramdan önce yatar.hepinize iyi günler

HENNESSY

Üye
Üye
Merhabalar. KIRIKKALE ilinde evde bakım aylıkları yatmıştır... 673 TL'sıdır ... Hesabınızı kontrol edebilirsinizz..

gülbahar

Üye
Üye
allah herkesten razı olsun insallah erkenden baglanır da cunku cok magdurum benim baska gelirim yok ve esım den ayrılgım icin cocuklar babalarının sgortasın dan faydalanıyor ve ben medıkal mazemelrı paraynan alıyorum islem yaptırırsam eyer babaları hak sahıbı oldugu icin devlet parayı bablarına yatırırmııs babaları nerde 8 yıl oldu hıc bır bılgımız yok bu konuda da ne yapa bılırım bılmıyorum

berzah

Üye
Üye
daha 3 il yattı neden bukadar geç yatıyor ya anlamadım ki geçen ay böyle değildi çabuk yatıyordu bayram ayı daha erken yatması gerekir ,,, yatan arkadaşlar paylaşın bilelim yatan illeri teşekkürler ,,,

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye