2012 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hekimoğlu

Üye
Üye
Ayin 9 oldu yatan yok sanirim?

gizemliyol

Üye
Üye
arkadaşlar hic yatan il yok mu daha hdi samsun başlat artık

gülümse_hayata

Üye
Üye
gizemliyol henüz yatan il olmadı sanırım hiç bir il hakkında bilgi paylaşımı yapılmadı tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle..

gülümse_hayata

Üye
Üye
Malesef bahar henüz yatan il yok bekliyoruz bakalım bu ay ilk hangi il sevindirecek.

aleyna.ömer

Üye
Üye
Bu durgunlukta sormak istedim 2022 dosyaları ile ilgili bir gelişme varmı. Bilgisi olan varmı.?

kırşehirli

Üye
Üye
kırşehir yine 1. olması ümidiyle bütün illerimiz aynı gün yatar inş.

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Sanıyorum ki yıl sonu olduğundan dolayı kurumun tamamlaması gereken evraklar oldugunu düşünüyorum, tabi bu sadece maaşla ilgili olmadığı gibi sadece shçek kurumuyleda sabit degil bilindiği gibi bütün kurumlar yıl sonu kapanışı için evrak yazışma bütçe işlemleri gibi işlemleri bitirmek zorundalar bundan dolayı evde bakım maaşlarının ülke genelinde bir gecikmeye ugrayacağını düşünüyorum, tabi kurumu aradığımızda kusura bakmayın yıl sonu geldi evraklarımızı bitireceğimizden maaşı biraz bekletiyoruz demezler ben öyle tahmin ediyorum.

DeeJay

Üye
Üye
gizemliyol kardeşimiz bu bakıcı maaşının yatma tarihi konusunda çok sabırsız nedenini bize yazabilir mi ? :)

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Herkesin ihtiyacı var herkes sabırsız lütfen bu konuyu uzatmayalım ikili münakaşaya sataşmaya laf atmaya çevirmeyelim.

gizemliyol

Üye
Üye
deejay kardeş bu parayla gecinen insanlar var keyfden deyil heralde merakımız DEEJAY

DeeJay

Üye
Üye
deejay kardeş bu parayla gecinen insanlar var keyfden deyil heralde merakımız DEEJAY

tamam kardeş tamam..keyfinden değil..sadece mesajlarına baktım hepsinde hemen hemen aynı konuya ve aynı şeyi yazmışsın..bu yuzden merak ettim..amacımız kötülemek değil yani :)

hekimoğlu

Üye
Üye
2011 yılının kasım ıyının bartın ilinin bakım maaşı 14 eylülde yatmış hesap özetlerinden cıkıyor .internet bankacılık.merak eden arkadaslar gezine blr.

şahin34

Üye
Üye
takip edip beklemekten başka yapabilecek birşey yok.Sadece sabır gerek.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye