2012 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
naim Kocaeli henüz yatmadı.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Erzurum
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5:Kırşehir
6:Adıyaman
7:Karabük
8:Zonguldak
9:Uşak
10:Bilecik
11:diyarbakır
12:Kütahya
13:Gümüşhane
14:Bursa
15:Adana

yetis_abla04

Üye
Üye
evde bakım maaşı net ne kadar acaba nasip olursa ilk maaşı alacam.

gülümse_hayata

Üye
Üye
İlk defa alacaksanız şöyle bir açıklamada bulunayım evde bakım maaşı iki aşamaya ayrılıyor .

İlk altı ay için: (01.01.2012 - 30.06.2012): 634,64 TL alındı .
.

İkinci altı ay için: (01.07.2012 - 31.12.2012) 673,30 TL olarak şuan alınan miktardır.

berzah

Üye
Üye
kahramanmaraş yatmıştır arkadaşlar ögleye dogru baktım yatmıştı

kontespelin

Üye
Üye
Halen antalya beklemekte inanilmaz bir durum neden toplu halde başbakanliğa yada cumuhurbaşkanliğina yazmiyoruz lütfen sakin kalmakla kabulleniyoruz

ibomix

Üye
Üye
Halen antalya beklemekte inanilmaz bir durum neden toplu halde başbakanliğa yada cumuhurbaşkanliğina yazmiyoruz lütfen sakin kalmakla kabulleniyoruz
ben yazdim ama herkez halinden memnun sanirim bi iki kisivar senin benim gibi onlarda azinlik galiba, mugla da beklemede yatinca paylasirsaniz sevinirim.

hekimoğlu

Üye
Üye
ben varım kontes pelin ve ibo mix toplu bir yazı yazalım sorunlarımızı bildirelim ikinci sınıf insan muamelesi görünmeyelim bu bakım maaşları 2007 den beri var hala bir çözüm getirmediler herkesin maaşları gününde yatıyor bizlerinki sanki verilsede olur verilmesede olur gibilerinden görünüyor gereği neyse yapalım diyorum.

qxqxqx

Üye
Üye
bu antalya neden yatmadı 16 sıda geçiyor bu paraları ne yapıyorlar işletiyorlamı nedir

telefon açan soran yokmu sgk a ?

qxqxqx

Üye
Üye
ankara yattımı diyeceğinize ayın 16 sı olmuş sgk a falan ulaşıp sorgulamak lazım neden bu kadar gecikti diye

qxqxqx

Üye
Üye
birinin hesabına ziraat bankası yanlışlıkla 612 milyon tl yatırmış belki onla uğraşıyolardır belkide engelli bakım maaşlarıdır o hesaba yatan her ne ise bu kadar insanı bu kadar bekletmek doğrumu sgk biz gönderdik diyormuş arayanlara peki nerde bu paralar dünyanın neresinde maaşlar günlerce haftalarca ödenmez

yanlışlıkla bi hesaba neredese katrilyon yatırılıyosa yarın bi günde maaşları iddaa da kaybetti bi memur haberleri duyarsak şaşırmıyacağım çünkü böyle bi olay duymuştum

gülümse_hayata

Üye
Üye
Muğla'yı bekleyen arkadaşlar geçtiğimiz ay Muğla 19 da yattı henüz bir gecikme söz konusu değil ayrıca biliyorsunuz her ay bir kaç gün gecikme her il için geçerli.

Antalya için aynı şekilde yorumlar gelmiş ayın 16sı oldu diye evet Antalya genelde ayın 16sında yatıyor fakat bugun pazar ve bugün yatmayacağı hepimizin malumudur. cumartesileri maaşlar hesaba geçiyor ama pazar günü malesefki yatış yapılmıyor.

Ankara'da yine 16/17 si gibi yatan iller arasında tahminime göre pazartesi salı bir çok ilde yatış olacaktır.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Aralık Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

1:Erzurum
2:Samsun
3:Kırıkkale
4:Tekirdağ
5:Kırşehir
6:Adıyaman
7:Karabük
8:Zonguldak
9:Uşak
10:Bilecik
11:diyarbakır
12:Kütahya
13:Gümüşhane
14:Bursa
15:Adana
16:Kahramanmaraş

qxqxqx

Üye
Üye
pazar yatmadığına eminmisiniz ben cumartesi pazar yattığını çokca gördüm belkide sadece cumartesi yatmıştır pazar yatmıyo olabilir ama haftasonu defalarca yatmıştı

eğer gerçekden pazar günleri yatmıyorsa büyük ihtimal bu gece 12 den sonra yatar tabi ilgilenen kişiler varsa ama vardır sanırım çünkü neredese %90 maaşlar gece 12 1 2 gibi yatıyordu diğer memur emeklilerinkide gece 12 00 da yatar gerçi onlarınki otomatikdir

gülümse_hayata

Üye
Üye
Genelde cumartesi maaş yatışları oluyor doğrudur cumartesi geceden yattığı da olabiliyor pazargünü yattı zannediyoruz. Dediğiniz gibi ilgilenen birileri olursa bu gece 12 den sonra maaş yatışları olabiliyor ama pazar günü gündüz maaş yatmadığını biliyorum. Yanılabilirim bu konuda ama benim bildiğim pazar günü gündüz maaş yatmadığı yönündedir.

turkalp

Üye
Üye
ankara yattımı diyeceğinize ayın 16 sı olmuş sgk a falan ulaşıp sorgulamak lazım neden bu kadar gecikti diye

arkadaş bu ne isyan, canınnmı sıkılıyor ne yazıp yazıp duruyon bu pazar günü hangi sgk yı arayıpta ulaşsınlar? lüzumsuz yazılarla bu alanı işgal etme YATAN İLLER YAZSIN.

halil3333

Üye
Üye
qxqxqx nıcklı güzel kardeşim sacma sapan konular atıp durma ortaya 612 mılyon yok yattı dedın bır ara karıstırma ortamı germe burası alay edecek yer değil laflarına acıklamalarına dıkkat et sadece yatan ılller konusunda paylaşıma tabı tutulan bır sıtedır ....

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar lütfen bu konuda daha fazla konuşarak tartışmalara sebebiyet vermeyelim. Konu uzadıkca Aralık ayı yatan iller başlığımız tartışma plartformuna dönüşüyor ki bunu hiç birimiz istemeyiz. Hepimizin amacı belli biran evvel tüm illerin yatması beklerken gerginleşilmesi gayet normal ama acısını birbirimizden çıkartmaya hakkımız yok. Umarım tüm iller en kısa sürede yatar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye