2012 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

efectt72

Üye
Üye
istanbul daha yatmamış şimdi bAKTIM

harun46

Üye
Üye
saat 10,30 gibi baktım Kahramanmaraş yatmamış hala

gülümse_hayata

Üye
Üye
Eylül Ayı Evde Bakım Ücreti Yatan İller

1:Tekirdağ
2:Kırıkkale
3:Kırşehir
4:Uşak
5:Zonguldak
6:Adıyaman
7:Erzurum
8:Karabük
9.Burdur
10:Aydın
11:Samsun
12:Gaziantep
13:Nevşehir
14:Bursa
15:Kocaeli
16:Balıkesir
17:Ankara
18:Bilecik
19:Adana
20:Sivas
21:diyarbakır
22:Kütahya
23:Bayburt
24:Aksaray
25:Afyonkarahisar
26:Antalya
27:Mersin
28:Konya
29:Sakarya
30:Eskişehir
31:Hatay
32:denizli
33:Malatya

efectt72

Üye
Üye
istanbul bugünde yatmayacak anlaşılan...............

efectt72

Üye
Üye
belki yatar ogleden sonra istanbul
çok bekleriz nasıl olsa daha önce 25 te bile aldığımız oldu tam 7 aydır 25 inde yatmadı sürekli 25 te yatırsalardı bir beklentimiz olmazdı ama neymiş ihtiyacı olmayan insanlar çıkıp konuşuyor sesinizi çıkarmayın diye nasıl olsa devlet bedavadan bize para veriyor ne zaman verirse versin.biz böyle devam ettikçe bunlarda keyiflerine göre hareket eder.geçe ay 17 sinde alındı ve bu tarih üzerinden 1 aydan uzun süre geçti hala yok.bekleki yatırsınlar...yazacak çok şey var ama neyse

bahar hatsever

Üye
Üye
evet katiliyorum soylenecek cok sey var dun benzer seyleri bende yazdim ama sitede kendini begenmis bi arkadas bana ters konustu

efectt72

Üye
Üye
evet katiliyorum soylenecek cok sey var dun benzer seyleri bende yazdim ama sitede kendini begenmis bi arkadas bana ters konustu
aslında dilekçe ile şikayet gerekiyor.belli bir tarihte versinler yeterki isterlerse ayın 30unda versinler ama belli olsun çoğu insan açlık sınırında yada yoksulluk sınırında gelecek 5 kuruş paraya bakıyorlar ama malesef tuzu kuru insanlar farkında bile değil bu durumun.ben şikayetimi ettim onlar benim işimi görmek zorunda devlet memuruysa bende devlet memuruyum evdeki bir özürlüye bakıyorum madem böyle bir hak verdiler arkasında adam gibi dursunlar yada o hakkı hiç vermesinler.en azından bir beklentim olmaz.şikayet edelim arkadaşlar madem böyle bir platform var bunu hep birlikte yazılı olarak dile getirelim.

bahar hatsever

Üye
Üye
evet dilekce vermek gerekiyor ama bu 2 3 kisiyle olacak is degil korkupta dilekce vermeyecek cok kisi var

argent

Üye
Üye
çok bekleriz nasıl olsa daha önce 25 te bile aldığımız oldu tam 7 aydır 25 inde yatmadı sürekli 25 te yatırsalardı bir beklentimiz olmazdı ama neymiş ihtiyacı olmayan insanlar çıkıp konuşuyor sesinizi çıkarmayın diye nasıl olsa devlet bedavadan bize para veriyor ne zaman verirse versin.biz böyle devam ettikçe bunlarda keyiflerine göre hareket eder.geçe ay 17 sinde alındı ve bu tarih üzerinden 1 aydan uzun süre geçti hala yok.bekleki yatırsınlar...yazacak çok şey var ama neyse

17 sinde aldığınız maaş bayram olmasından dolayı olmasın..Ayrıca herkes ve herşey eleştirilebilir ancak bu eleştiriler bazen hakaret boyutunu bile aşıyor..Son olarak insanların aldıkları bu maaşa minnet duymaları normaldir çünkü başımıza 10 sene önce bunlar gelseydi yada gelmiş olanlar var,hallerini düşünemiyorum bile...

serkan34

Üye
Üye
Gecen ay bayram dıye 17 de vardı ıstanbul ılk 3 ay erken verdı son aylarda 20 ue 25 arası arkadaslar

efectt72

Üye
Üye
17 sinde aldığınız maaş bayram olmasından dolayı olmasın..Ayrıca herkes ve herşey eleştirilebilir ancak bu eleştiriler bazen hakaret boyutunu bile aşıyor..Son olarak insanların aldıkları bu maaşa minnet duymaları normaldir çünkü başımıza 10 sene önce bunlar gelseydi yada gelmiş olanlar var,hallerini düşünemiyorum bile...
sürekli böyle insanlar çıkar ve malesef herşey olumluymuş gibi konuşur

argent

Üye
Üye
sürekli böyle insanlar çıkar ve malesef herşey olumluymuş gibi konuşur

Nedense bende senin için aynı şeyi düşünüyordum...Her ortamda,her sosyal olayda v.b yerlerde senin gibi ayrık otları mutlaka olur..Hani demişsin ya "maaşı zamanında vereceklerse versinler yada hiç vermesinler" çok şikayetçiysen eğer sosyal hizmetler il müdürlüğüne bir dilekçe verin maaşınızı anında keserler,sizde rahat bir nefes alırsınız..Ayın 17 sinde maaşını 8 gün erken aldığında sesin çıkıyormuydu merak ediyorum..

efectt72

Üye
Üye
Nedense bende senin için aynı şeyi düşünüyordum...Her ortamda,her sosyal olayda v.b yerlerde senin gibi ayrık otları mutlaka olur..Hani demişsin ya "maaşı zamanında vereceklerse versinler yada hiç vermesinler" çok şikayetçiysen eğer sosyal hizmetler il müdürlüğüne bir dilekçe verin maaşınızı anında keserler,sizde rahat bir nefes alırsınız..Ayın 17 sinde maaşını 8 gün erken aldığında sesin çıkıyormuydu merak ediyorum..
senin gibi gerizekalılar oldukça zaten durum hep böyle olacak.

harun46

Üye
Üye
ben tekrar konuyu toparlayayım Kahramanmaras aylıgı yattımı?

turkalp

Üye
Üye
kardeş senin pek ihtiyacın yok galiba burdan gelen paraya! maden 8 gun erkeni 10 gün geçikmesini önemsemiyorsun bu sitede işin ne, neyi takip ediyorsun. alemin akıllısı senmisin çeneni kapa millete akıl verme.... ''argent''

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye