2012 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İllerin Sıralı Listesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
R

rahim

Guest
ben baktım yatmamış bugün para normalde tekirdağda olduğu içiin bugün yatması lazımdı ...ama ben yerleşim yerimi çanakkaleye aldığım için tarih değişmiş olabilirmi bir bilginiz var mı para yatmamışta[/

adres değişikliğini bildirmediyseniz para kesilmiştir.

R

rahim

Guest
ben baktım yatmamış bugün para normalde tekirdağda olduğu içiin bugün yatması lazımdı ...ama ben yerleşim yerimi çanakkaleye aldığım için tarih değişmiş olabilirmi bir bilginiz var mı para yatmamışta[/
sizi üzmek istemem ama

thespian

Üye
arkadaşlar nedir sizin o yattımı bu yattımı merakınız zaten yatan listeler yönetici tarafından açıklanıyor bu ay bütün miller geç yatıyor acele etmeyin inşallah hepinizin biran önce yatar zaten ayın 20.sine kadar bütün iller yatar

R

rahim

Guest
arkadaşlar nedir sizin o yattımı bu yattımı merakınız zaten yatan listeler yönetici tarafından açıklanıyor bu ay bütün miller geç yatıyor acele etmeyin inşallah hepinizin biran önce yatar zaten ayın 20.sine kadar bütün iller yatar
kardeş ayın 20 sine kadar bütün illerin yatacağı bilgisinin haber kaynağı sağlam mı ,siz bunu nereden öğrendiniz.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1:Samsun
2:Kütahya
3:Erzurum
4:Aydın
5:Zonguldak
6:Adıyaman
7:Bilecik
8:Kırıkkale
9:Uşak
10:Adana
11:Kırşehir
12:Balıkesir
13:Gümüşhane
14:Bursa
15:Tekirdağ
16:diyarbakır

Maviyıldız

Üye
Üye
sizi üzmek istemem ama

yalnız ben ikahmahkahımı çanakkaleye aldırdım ayrı birde bildirmemi yapıyorduk sosyal hizmetlere

gülümse_hayata

Üye
Üye
Adres değişikliği kuruma bildirilmeli bu durum maaşınızın kesilmesine sebep olabilir.

Maviyıldız

Üye
Üye
tamamda bunun belli bir süresi yok mu hemen kestiler böyle kestilerse ben ne yapabilirim

murat tarsuslu

Üye
Üye
kardeşim bir şehirden diğerine taşınmışsın, hala sorup duruyorsun, öylemi olur böylemi olur, diye.. bu sayfayı başka konular için işgal etmeyin lütfen!!!!

Maviyıldız

Üye
Üye
tamam bir daha sormayız sizin için boş olabilir ama benim için için çok önemli bir konu
bundan sonrada buraya yazmam

Eyupuygun

Üye
Üye
bugün görüştüğüm Antalya sosyal hizmetler yetkilisi bu konu ile ilgili 15 gün süre sınırlandırması olduğunu söyledi. 15 gün içinde adres değişikliğini bildirmediyseniz ve siz yokken evinize denetime geldiler ve sizi bulamadılarsa kesilirmiş ancak sonra kuruma başvuru yapmanız ve yeni adresinizi bildirmeniz halinde tekrar devam eder dedi. Maaşlar ile ilgili biz listeleri 2 gün önce bankaya verdik cuma günü veya yetişmezse pazartesi yatar dedi Antalya için. Antalya genelde pek sektirmezdi ayın 15ini ama hadi hayırlısı.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Birbirinizi kırıcı olmadan yorumlar yazmanızı rica ediyorum. Herkez kendince birşeyler öğrenme çabasında lütfen anlayışlı olalım arkadaşlar. Ayrıca Maviyıldız daha öncede belirttiğim gibi adres değişikliği durumunda mutlak bildirilmesi lazım arkadaşımızında dediği gibi şayet eski adrese gelip sizi bulamazlarsa maaşı keserler. Vakit kaybetmeden sosyal hizmetlere yeni adresinizi bildirin. Arkadaşlar tekrar rica ediyorum bu tür sorularınızı yeni konu açarak paylaşınız hem sorunuz aralarda kaynamaz hemde bu konu başlığı bölünmemiş olur. Göstereceğiniz hassasiyet için şimdiden teşekkür ederim.

ramke84

Üye
Üye
denizli ilk defa erken yattı admin arkdaşlar yatan illeri bir güncelleyin. arkdaşlar bilgilensin teşekkürler.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Kasım Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

1:Samsun
2:Kütahya
3:Erzurum
4:Aydın
5:Zonguldak
6:Adıyaman
7:Bilecik
8:Kırıkkale
9:Uşak
10:Adana
11:Kırşehir
12:Balıkesir
13:Gümüşhane
14:Bursa
15:Tekirdağ
16:diyarbakır
17:denizli

bahar hatsever

Üye
Üye
arkadaslar ikamet degisikiligini telefon ile bildirebiliyormuyuz bilgisi olan var mi

uğurkazan

Üye
Üye
istanbul hakında maaşlar salı veya çarşamba yatar diye bir mesaj yollanmış bu kesin bir bilgimi

mabedim54

Üye
Üye
hadi be sakarya bı kerede zamanında yat be sakarya sosyal hızletlerı aradım maas ne zaman yatar dıye telefonu açan kadın benı çok aydınlattı sağolsun ayın 30'una kadar kesın yatacakmış bılmıyodum saolsun :))

serbetcimehmet

Üye
Üye
Bazen ayın 15.de memur maaslari ili birlikte yada akabinde yapabilmektir bu gün mesai bitiminde yapabilir diye düşünüyorum.

serbetcimehmet

Üye
Üye
Ha ha ha gerçekten çok yardımcı olmuş mevzuata göre ayın de15 ili birlikte25 dir tarih aralığı diye biliyorum evde bakım ücreti alanlar yılda 1 defa bir form doldurup veriyorma o forumda yazmakta okumuştum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye