2012 Mart Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

mcky55

Üye
Üye
engelyok istanbul yatmış, ben azada21 e bilgi amaçlı sordum...

AZAD21

Üye
Üye
yarım saat önce atmye gidip baktım malesef diyarbakır yatmamış

mcky55

Üye
Üye
enson 16:30 mu enson yatırılma saati arkadaşlar?

yeliz06

Üye
Üye
ankaradan haber yok mu

:mad::mad::mad::mad::mad:
Değerli üyelerimiz ''Mart Ayı Evde Bakım Maaşı'' takibini yine hep birlikte işbirliği halinde bu başlık altında yapacağız. Siz değerli üyelerimizden ricamız bulunduğunuz iller yattığı zaman bizlerle paylaşmanızdır. Bu sayede bir çok insanın fayadalanabileceğini unutmayalım. Her sayfada yatan illeri liste halinde bulabileceksiniz geçmiş sayfaları karıştırarak zaman kaybetmemeniz adına bizler elimizden geldiğince sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Şimdiden vereceğiniz destek için teşekkür ederim tüm illerin biran evvel yatması dileğiyle.

NOT:
Lütfen başlık altında sadece yatan ve yatacak iller hakkında yorumlarda bulunalım sorularımız var ise soralım farklı konular için uygun bölümlerde yeni konu başlığı açarak sorularınızı iletebilirsiniz. Aksi takdirde başlığımız amacından sapmış tam bir kargaşaya dönüşmüş olacaktır.

AZAD21

Üye
Üye
Keşke emin olmadan söylemesek.. Biliyosunuzki özürlü insanlar veya onlara bakanlar zor şartlarda dışarı çıkıyolar!

İSTANBUL HENÜZ YATMADI ARKADAŞLAR!!!

mcky55

Üye
Üye
Bakım maaşı alamayan arkadaşların dikkatine: 2-3 saat uğraştım shçek genel müdürlüğüne ulaştım, düzenleme sebebiyle bakım maaşlarının tamamı 15.03.2012 mesai bitimine kadar yatmış olacaktır... Kaynak SHÇEK ANKARA... müsterih olun...

karacan

Üye
Üye
istanbul yatmıs diye yazmadan once lutfen emin olup yazın kendiniz aldınız mı bankaya gittiniz mi? Yok kulaktan dolma yazmayın!!! Siz yattı deyince atm ye gidip baktım yatmamış İstanbul ya emin olup yazın yada yanlıs bilgi paylasmayın...

AZAD21

Üye
Üye
istanbul yatmıs diye yazmadan once lutfen emin olup yazın kendiniz aldınız mı bankaya gittiniz mi? Yok kulaktan dolma yazmayın!!! Siz yattı deyince atm ye gidip baktım yatmamış İstanbul ya emin olup yazın yada yanlıs bilgi paylasmayın...
karacan özür dilerim kusura bakma bende başka bir sitede bu duyumu aldım haklısın

mcky55

Üye
Üye
Samsun yatmıştır arkadaşlar.. bilgilerinize... şimdi aldım.

ibo

Üye
Üye
antalyadan bi haber varmı arkadaşlar

gülümse_hayata

Üye
Üye
Mart Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller

Kırşehir
Bilecik
Erzurum
Çanakkale
Adana
Uşak
Kırıkkale
Kütahya
Şanlıurfa
Burdur
Samsun

gülümse_hayata

Üye
Üye
Arkadaşlar baktığınız zaman kaç sayfada yatan sadece iki il var gerisi sadece laflardan ibaret konu başlığındada belirttiğimiz gibi lütfen biraz daha dikkatli olalım yatan illerin takibini yapmakta zorlanan arkadaşlarımız varmış. bu başlıkğı takipte olan insanlara saygımız gereği boş laflarla kargaşa yaratmayalım.

zeynep gül

Üye
Üye
Arkadaşlar gülümse hanim hakli ben geçen ay istanbulun yattigini haber verdim ama önce bankaya gittim sonra haber verdim

qxqxqx

Üye
Üye
antalyadan haber yokmu?
bencil davranmayalım maaşı alan bir yazmıyor ben yarın internet hesabı açtıracağım ve yattığı zaman burdan bildireceğim elimden geldiğince.

Tekerlekli Sandalye