2012 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bursa161963

Üye
Üye
bursa için pazar diolar ama

bitanem

Üye
Üye
ben aradım bursa 15' de yatıcak dediler sosyal kurumdaki memur! arkşlar...:(

lucky luke

Üye
antalya yatmıştır arkadaşlar... güle güle harcayın... hesaplarından hesap işletim bedeli adı altında para kesilen arkadaşlar bankanıza gidip bu yatan paranın il sosyal hizmetlerden yattığnı beyan ederlerse asla kesemezler... kesilen paralarıda 1 dk içinde hesabınıza işlemek zorundadırlar... çünkü bu paralar 1 maaş değil sosyal yardım adı altında hesaplarınıza yatıyor. kimse zıraat bankasına 1 kuruşunu bırakmasın

KOZANLIM01

Üye
Üye
antalya yatmıştır arkadaşlar... Güle güle harcayın... Hesaplarından hesap işletim bedeli adı altında para kesilen arkadaşlar bankanıza gidip bu yatan paranın il sosyal hizmetlerden yattığnı beyan ederlerse asla kesemezler... Kesilen paralarıda 1 dk içinde hesabınıza işlemek zorundadırlar... çünkü bu paralar 1 maaş değil sosyal yardım adı altında hesaplarınıza yatıyor. Kimse zıraat bankasına 1 kuruşunu bırakmasın

benim bankada 9.50 lira kalmişti onu kesmişler alabilirmiyim?şimdiden cevap için teşekkür ederim.

lucky luke

Üye
hiç bir şekilde bu parayı kesemezler sadece siz bankaya bu hesabın il sosyalhizmetlerden evde bakım parası olarak yattığını belirteceksiniz... tam aksine ziraat bankasi bu maaşı alan kişilere yılda bir sefer olmak üzere banka promasyonu adı altında ödeme yapması gerekli... sizin seçme hakkınız yok...siz istediğiniz bankadan maaş alamıyonuzki buda aslında anayasaya aykırı onun için bankanıza müracaat edin

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Nisan Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller

Adıyaman
Bilecik
Kırşehir
Kütahya
Tekirdağ
Kırıkkale
Edirne
Aydın
İstanbul
Erzurum
Samsun
Şanlıurfa
Eskişehir
Ankara
Antalya

64lh629

Üye
Üye
arkş UŞAK yattı saat 16:45 te yeni net başına gelebildim
ALLAH BEREKET VERSİN almayan illerde inşaALLAH hemen alır.
AMİN
:cool:(*_*) (*_*) (*_*):cool:

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Nisan Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Adıyaman
Bilecik
Kırşehir
Kütahya
Tekirdağ
Kırıkkale
Edirne
Aydın
İstanbul
Erzurum
Samsun
Şanlıurfa
Eskişehir
Ankara
Antalya
Uşak

R

rahim

Guest
ben aradım bursa 15' de yatıcak dediler sosyal kurumdaki memur! arkşlar...:(
bu ay bursalı vatandaşlarımızda bir sabırsızlık var.bu sabırsızlığın sebebini anlaya bilmiş değilim. niye bu kadar acele edipte forum kirliliği oluşturmuşlar ki..

bursa161963

Üye
Üye
7 8 ay bekle aralık gelceez desinler gelmesinler şubat gelip nisanda alacaksınız de bankaya git gel bişi yok komşumuz almış yattı dedi bizim yine yok dalga gecer gibi yazıklar olsun inşallah bu saatten sonra hiç yatırmazlar bize para insanlar serefsiz olmuş zengin olsaydık kesin olurdu işimiz

gülümse_hayata

Üye
Üye
Peri Mersin henüz yatmadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye