2012 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba değerli üyelerimiz her ay olduğu gibi 2012 Ocak Ay'ı Evde Bakım Maaşı sıralı tam listesini sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.Her sayfada sıralı listeler verilecektir geçmiş sayfaları karıştırarak zaman kaybetmek zorunda kalmayacaksınız. Sizlerdende ricamız bulunduğunuz şehirlerde bakım maaşı yattığı zaman bizlerle paylaşmanızdır. Hep beraber iş birliği halinde çalışarak daha verimli olabiliriz, böylelikle her engelli ve engelli ailesinin sürekli bankaya gidip "maaşım yattımı" diyerek kontrol etme suretiyle magduriyetini ortadan kaldırmayı hedefliyoruz. Tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

maviş16

Üye
Üye
Arkadaşlar bursa ocak ayı evde bakım aylığı sanırım yatmış içinizde alan var mı??Ben kendi hesabımda bugün 600 tl gördüm bi yanlışlık olmadı ise erken yatırmışlar galiba yılbaşı old için

Tülayca

Üye
Üye
erken olmadımı ya. Heasaptaki 600 tl bakım maaşımı acaba.

maviş16

Üye
Üye
Büyük ihtimal çünkü bu hesaba başka maaş vs yatmıyor

gülümse_hayata

Üye
Üye
Bu kadar erken yattığı pek görülmüş şey değil ama hadi hayırlısı bakalım inşallah tüm iller aynı hızla yatar.

emre civan

Üye
Üye
herkesin yeni yılını kutluyorum.dilediğiniz herşeyin sizin olması dileği ile..........

emre civan

Üye
Üye
slm ben geçenlerde TBMM ye yeni anayasa için öneri yazdım.ötv indiriminden araç alınıyor bir yandan da bakıcı maaşı ve 2022 maaşı kesiliyor,dedim.engelli vatandaş ne araç,ne ev,ne gayrimenkul alabiliyor dedim.engellilerimiz daima muhtaç mı olacak?devlet çiftçiye karşılıksız destek veriyor dedim,bir tarafı zengin ediyor bir tarafı da sürekli muhtaç ediyor.arkadaşlar siz de TBMM ye yazın en azında sesimizi duysunlar.sizden rica ediyorum

ykslduman

Üye
Üye
arkadaşlar ocak ayında zamlanacak tı evde bakım parası bu konuda bilğisi olan varsa yazarsa sevinirim

egelihsn

Üye
Üye
slm arkadaşlar engellı bakıcılarının sağlık kurumlarından faydalanması ile ilgili bilgisi olan varmı

M

musti baba

Guest
neden bu sitede bişey sordumuzda acaba sordumuz konuya cevap vermiyorsunuz bari silmeyin ayıp arkakadaşım ayıp bu sitenin yöneticileri nerde kardeşim bu sitede ben üyeyim ve sordugum soruya bırakın cevabı bide üstüne siliyorsunuz herkesin burada bilgiye ihtiyacı var kim benim sorumu sildiyse onu allaha havale ediyorum

gülümse_hayata

Üye
Üye
musti baba

Bu sitede siz dahil hiç bir üyenin sormuş olduğu sorular silinmez herkez elinden geldiğince bilgisi dahilinde cevaplamaya çalışır lütfen bu kadar ön yargılı olmayınız. Sorduğunuz soru evde bakım maaşıyla ilgili değildi bu bakımdan ilgili bölüme taşınmıştır ve orada cevaplanmıştır. Lütfen aşağıdaki linki tıklayınız boş yere bizleri itham ettiğinizi anlayacaksınız.

http://engelliler.gen.tr/f7/seker-hastasi-teyzem-icin-2022-maasi-alinabilir-mi-11281/

M

musti baba

Guest
kusura bakmayın yönetici arkadaşlar isterseniz beni siteden üyeligimi silebilirsiniz

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar, bu konu altına yazılan mesajlar sadece bu konuyla alakalı olmak zorundadır. Başka konularda soru soracaksanız, forumda YENİ KONU açarak dile getiriniz. Aksi takdirde konu başlığı amacının dışına çıkar. Üyeliğini sildirmek isteyen varsa bana özel mesaj atsın sileyim. Gerekli gereksiz yerlere gerekli gereksiz mesajlar yazarak forumu çöpe çevirmeyin...

yunus kurt

Üye
slm arkadaşlar bi sorum olucaktı bu ay ocak ayı yani erken yatıcakmış mağaşlar öylemi bilgisi olan varmı acaba teşekkürler ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Öyle bir duyum yada bilgi ulaşmadı bize sanmıyorum erken yatacağını bekleyip görelim

HAK AŞIĞI

Üye
Üye
selamün aleyküm arkadaşlar bursa yatmıştır ben bugün aldım hayırli olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye