2012 Ocak Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HAK AŞIĞI

Üye
Üye
selamun aleyküm arkadaşlar bursa yatmıştır ben bugün aldım hayırli olsun

HAK AŞIĞI

Üye
Üye
evet bursa yatmış .en kısa zamanda diyer illerde alır inş

flowers001

Üye
Üye
slmlr bu ay 600 tlmi yoksa zamlımı alınacak bakım parası

Sağlık Teknikeri

Üye
Üye
600 tl olacak. Bu ay 2011 aralık maaşı alınacağı için zam yansımaz. Şubat ayında zamlı maaş alırsınız.

serkankale1980

Üye
Üye
2022 maası gunu hafta sonuna gelmedigi surece tam gununde yatıyor ama baakım ücreti gunu belli olmuyor onuda duzene koysalar cok mahbul olurdu

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Evde bakım maaşlarıda eskisi gibi çok abartılı gecikmelerde yatmıyor artık en yogun illerde bile 2-3 günlük gecikmeler oluyor zaman içerisinde sanıyorum bu sorunda giderilecektir.

serkan34

Üye
Üye
2022 maaşı ne oluyo acaba bılgı alabılırmıyım

by_handsome25

Üye
Üye
merhaba bırde şoyle bir şey duydum da yuzde 40 ve uzeriraporlu olanları devlet pırım odemeden kendı sıgortalı yapacakmış genel saglık sıgıortası ne kadar dogru acaba

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
Arkadaşlar tekrarlıyorum. Bu başlık altında sadece ocak ayı evde bakım maaşı yatan yatmayan iller hakkında paylaşımlarda bulununuz diğer konularda sorularınız olursa o konuya dair kategori altında yeni konu açarak sorunuzu dile getiriniz. Hem daha çabuk yanıt alırsınız hemde buradaki konu bölünmemiş olur.

kyozgatli

Üye
Üye
slm arkadaşlar ben birsey soracağım ben çok önceden bir haber duymuştum bu bakım parasını alırken gelire bakılıyor bir yasa çıkacakmış gelire bakılmaksızın engelli bakım parası verilecekmiş bilgisi olan arkadaşlar bunu bizimle paylaşabilir mi acaba ?

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
kyozgatı;

Öyle olunacağı söylendi ama halen yönetmelikle sabitlenmedi bekliyruz bizde...

R

rahim

Guest
bizde bekliyuruz çıksında sağlamız ama maaş için sakat raporu alıp bakım parası almayı
dediğiniz gibi olursa %80 nimiz maaş için özürlü oluruz.

apsintt

Üye
Üye
Arkadaşlar tekrarlıyorum. Bu başlık altında sadece ocak ayı evde bakım maaşı yatan yatmayan iller hakkında paylaşımlarda bulununuz diğer konularda sorularınız olursa o konuya dair kategori altında yeni konu açarak sorunuzu dile getiriniz. Hem daha çabuk yanıt alırsınız hemde buradaki konu bölünmemiş olur.

sadece bir il yatmasına ragmen 4.sayfaya ulaşmış tüm uyarılara ragmen tam gaz devam ilginç olan uyarının hemen altında farklı konunun yazılması.

sinandeniz

Üye
Üye
şaka gibi :D bence bu konuyu kaldırıp yerine tekrar aynı başlık altında konuyu resetlemek :) ilk günden 4 sayfa ve neredeyse alakasız yazılar :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye