2012-ÖMSS / KURA İle Özürlü Memur Yerleştirme Tercih Kılavuzu Yayınlandı

bigboss

Üye
Üye
Sonunda yaaa. Herkeze hayırlı olsun gönlünüze göre olması dileğiyiyle..

Nonamex

Üye
Üye
Aceleyle kadro sayılarını inceliyorum, aşağı yukarı bilgiye ulaştığımda sizlerle paylaşacağım, herkes için hayırlısı olması dileğiyle...

taktiklal

Üye
Üye
Hayırlısı olsun benim tercih yapma sayfası yok yanlışlık mı var acaba giriş yaptım omkuy seçtim aynı

jolly

Üye
Üye
kuraya katılanlar için sadece hizmetli kadrosu açılmış.

ahmett

Üye
Üye
arkadaşlar merhaba ömkuy sayfası neden boş acaba daha açıklanmadımı

Nonamex

Üye
Üye
Arkadaşlar tercih robotu kısa zamanda yayınlanır diye umuyorum, ama işimiz çok zor, 15 tercih hakkı çok yetersiz kalıcak gibi duruyor, tercih yapabileceğim 200 tane kadro varsa en az 140 tanesi 1 adet şeklinde ve ben 15 tercih ile nasıl yerleşeceğimi düşünüyorum... :(

taktiklal

Üye
Üye
Ben mesala 15 tercihe izmiri yazacağım az değil normal bence 3 lerden söz ediliyordu

mehtap..

Üye
Üye
arkadslar nekadar lisans mezunu atanacak bılıormsunuz birde bu sınf yerınde yazan gih th dh nedemk bılıormusunuz ? bilgılendırırsenız sewınırm hepimize hayırlı olsun

YassaX

Üye
Üye
Arkadaşlar Lisans Kontenjanı ; Tablodan Excel'e Aktarıp ; 1 Kontenjandaki Adet Sayılarını da hesapladığımda 2.100 Kontenjan Civarinda bir Rakam Buldum ... Bilginiz Olsun

Saygılar ...

BURCUU

Üye
Üye
ben 84 puan iLe Ortaöğretim den tercih yapacağım ama kadroLarı inceLediğimde bence hiç iç açıcı değiL. aranan niteLikLere uyum sağLadığım yerLeşecek kişi sayısı ya 1 ya da 2, hayaL kırıkLığı yaşadım :(

sevme_

Üye
Üye
link ölü YassaX bey

Moderatörün son düzenlenenleri:

Nonamex

Üye
Üye
dostum bende excel yok şuan diğerlerini de bölüm bölüm kontenjan sayılarını hesaplayabilir misin? Ben eski usül parmak hesabı toplayaraktan :)
önlisans mezunlarının toplam kadrosunun 1570 oldugunu buldum (aşağı yukarı hatam olabilir)...
ve diğerlerini de toplayan bilen varsa tüm kadroların sayısını cıkaralım 7778 den az gibi geldi bana sanki... :(

Mcaglar

Üye
Üye
bazı bolumlere 4001 yazmıslar yanınada bılgısayar sertıfıkası ıstıyorlar ben bilgisayar öğretmenıyım tercıhte bulunabılıyor muyum?

Nonamex

Üye
Üye
Ben mesala 15 tercihe izmiri yazacağım az değil normal bence 3 lerden söz ediliyordu

normal mi dersin ? puanın 98-99 civarıysa tabi senin için normal olabilir dostum, ama 70-80 arası puanın varsa ve bu şekilde tercih yaptığında %90 olarak yerleşememe ihtimalin var bilgin olsun...

sevme_

Üye
Üye
bu arada kılavuzda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin 6’ncı fıkrasında belirtilen askerlik şartını taşımak ne demek yani askerlik mi yapıcaz engelli biri cevaplarsanız sevinirim

cesaretli

Üye
Üye
bırde su nıt1 nıt2 gıbı nıtelıklerden bırı bıle tutsa tercıh yapabılıyormuyuz?

Tekerlekli Sandalye