2012 ÖMSS (özürlü memur seçme sınavı) sonuçları açıklandı!

Ortaöğretim genel özürlü grubu başari sirasi 6150 puan 77.72243

gulay hanım ben de 57 almısım bızım ıcın bır tecrube oldu bır daha kı sınava ınsallah ama umudunuzu kaybetmeyın allah dan ümit kesılmez hakkımızda hayırlısı olsun butun arkadaslar ıcın hayırlısı neyse o olsun

gulay hanım ben de 57 almısım bızım ıcın bır tecrube oldu bır daha kı sınava ınsallah ama umudunuzu kaybetmeyın allah dan ümit kesılmez hakkımızda hayırlısı olsun butun arkadaslar ıcın hayırlısı neyse o olsun
yaw kpss denemden bile yüksek puan alıyom bu sınvada 58 aldım sinir oldum ya niye lisanslara bu kadar zor sordular anlamadın lanet olsun yaptıkları sınava ne diyim...

Merhaba arkaşalr atanma konularinda önemli olan yeni mezun olanlar dikkata alincak ve puan siralamasi önemli bu sinawda kazanip kazanmama gibi bişey yok herkes yerleşcek bu biraz zaman alir 1. Atamada biraz yukse alanmalr 2 cide orda dereceler alinarak kadro doldurulacak şuanki konuşmalar bunu söluyor ama ben siralamayi anlamadim tam ben 82,05940 puan adlm siralamda 3203 deyim ama 78 alan adam da siralmda 890 da nasil oluo

Arkadaşlar Butun Arkadaşlarimiza Hayırlı Ugurlu oLsun..
Umarım Biz Kuralı Atamalar İcinde Bi Hayırlı HaberLer Bize Ulaşir.
Saygı ve Sevgi iLe kaLınız..

Puanı 71.80316
Öğrenim Durumundaki Başarı Sırası 12571
Öğrenim Durumundaki Aday Sayısı 47334

çok mu kötü acaba ?

Herkes için Hayırlısı Olsun .. Tercihler icin birazz daha sabredelim arkadaşlar .. Tercih Kılavuzu bir yayınlansın, ona göre net yorumlarda da bulunuruz.. Tahminen 10 - 15 Hazirana kadar yayınlanır ...

Geri