2012 Temmuz Ayı Evde Bakım Parası Hangi İllerde Yattı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ela.1717

Üye
Üye
bakon parası

bendende kestiler biraz önce bankaya gittim 1 tane otomatik fatura talimatı verdim 2 kere kesilmiş baktılar 30tl iade ettiler hemen

offfffff hadi çanakkale nerdesin çanakkale bakım parası alan arkadaş varsa lütfen paylaşsın arkadaşlar şimdiden saolun esenle kalın arkadaşlar..

ela.1717

Üye
Üye
offfffff hadi çanakkale nerdesin çanakkale bakım parası alan arkadaş varsa lütfen paylaşsın arkadaşlar şimdiden saolun esenle kalın arkadaşlar..

gülümse_hayata

Üye
Üye
2012 Temmuz Ayı Evde Bakım Parası Yatan İller

Kırşehir
kırıkkale
Bilecik
Edirne

mcky55

Üye
Üye
SAMSUN yatmıştır arkadaşlar bilgilerinize... umarım diğer illerde en kısa sürede yatar. Allah hepimizin yardımcısı olsun....

güldalı

Üye
Üye
magvali banka 3 ayda 1 hesap kesim üctti 15tl olarak alıyo malesef ...bankaya gidip dilekce verirsen 15 tl.ni geri veriyolar

bu maaşın sosyal hizmetlerden yattığını söylerseniz hesap işletim ücreti almazlar bu yıl kesilenleri de hesabınıza geri öderler

ibo

Üye
Üye
antalyadan bilgisi olan varmı

gurelcin

Üye
Üye
ziraatt

magvali banka 3 ayda 1 hesap kesim üctti 15tl olarak alıyo malesef ...bankaya gidip dilekce verirsen 15 tl.ni geri veriyolar

selam malesef biz gittik ziraat bankasına eskişehir öyle bişey yok dediler geri ödeme diye birşey yok kesinti herkezde oluyor dediler

cansel atak

Üye
Üye
bende ziraat bankasına gittim bu paranın bana shç tarafından bakım aylığı olarak hesabıma yatırıldığını belirttim.ve kesilen paralarımı tekrar hesabıma aktardılar.

hüseyin hanoğlu

Üye
Üye
erzurumun yattığından eminmisiniz?çünkü yerimiz uzak gidip gelmek sorun haberi olan varsa lütfen söylesin

serkan34

Üye
Üye
istanbuldan haber yok gıbı dımı arkadaslar bu ay yıne 20sını beklıyecez galiba :D

istanbul.

Üye
Üye
Saat 9 gibi bankaya mesaj attım yatmamıştı İstanbul.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye