2013 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar

''Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı'' yatan iller takibi yapılmak üzere başlatılan konu başlığımız altında her ay olduğu gibi bu ayda hep birlikte paylaşımlarda bulunacağız. Bu konu başlığı altında sadece yatan ve yatmayan iller hakkında yorumlarda bulunmanızı önemle rica ediyorum. Farklı konular için yeni konu açıp sorunuzu sormanız başlığımızı amacından saptırmamamız ve takip kolaylığı açısından önemli olduğunu unutmayalım.

Not:Ağustos ayı maaşları zamlı olarak hesaplara geçecektir. Tüm illerin en kısa sürede yatması dileğiyle .

hastaadam

Üye
Üye
bursa daki arkadaşlar salı bursa aile sosyal politikalar müdürlüğündeydim ve bordrolar yapılıyordu bayram öncesi ödeme yapılacak ya cuma gecesi yada pazartesi gecesi bilginiz olsun

son_dem

Üye
Üye
İnşallah tüm iller yatar herkes mutlu bir Bayram geçirir .

64lh629

Üye
Üye
ARKŞ. UMUTLANMAYIN MALESEF BAYRAM ÖNCESİ ÖDEME YOK MUŞ SOSYAL HİZ. MÜD. TANIDIĞA SORDUM BİZE BÖLE BİLGİ GELMEDİ ÖDEMELER ÖNE ALINSA BİZE ÖNCEDEN BİLGİ GELİRDİ DEDİ YİNEDE TV DE AÇIKLANIRSA BELKİ YETİŞTİRMEYE ÇALIŞILIR .
ALLAH DEVLETE ZEVAL VERMESİN . ne diyim bu na şükür

cagla

Üye
Üye
yapilacakmi kesin bilgimi bahar hanim

mbdmsn sen

Üye
Üye
arkadaşlar SÇHEK ARADIM SAMSUN bayramdan 1-2 gün önce yatacakmış

BALANCED

Üye
Üye
Istanbul için 2013 yili temmuz ayi evde bakim parasi 730,28 tl olarak çarşamba günü inş. Hesaplarinizda olacak.
Hepinize iyi bayramlar...

bursa daki arkadaşlar salı bursa aile sosyal politikalar müdürlüğündeydim ve bordrolar yapılıyordu bayram öncesi ödeme yapılacak ya cuma gecesi yada pazartesi gecesi bilginiz olsun

hastaadam....sen nerede yaşıyon...bende bursa müdürlüğü aradım ve bayramdan sonra 15-20 si arası yatacak diye bilgi verdiler...sen nasıl bir adamsın kardeş...senin bu bilgilerinle kaç oldu hayal kırıklığına uğradım...mümkünse net olmadan böyle bilgi vermeyin....

eğer ki sen haklıysan hastaadam kardeşim...oradaki memur arkadaş uzaydamı yaşıyorda bilgisiyok?????

magvali

Üye
Hastaadam gecen ayda yok postaneden yatcak yok gidin oraya sorgulatin falan biseyler salliyon her ay milletide hasta etme

son_dem

Üye
Üye
Hastaadam kusura bakma ama ben senin gönderilerine inanmıyorum lütfen sen bildirge yapma .

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Gereksiz yanlış uydurma bilgi verenler yasaklanacaktır ayrıca lütfen başlık içerisinde ikili sataşmalar yapmayınız mevcut konudaki tartışmayı uzatanlar yasaklanacaktır, rica ediyorum sadece evde bakım maaşı yatan iller konuşulsun.

efectt72

Üye
Üye
Istanbul için 2013 yili temmuz ayi evde bakim parasi 730,28 tl olarak çarşamba günü inş. Hesaplarinizda olacak.
Hepinize iyi bayramlar...
abi allah senden ve senin gibi bütün iyi yürekli insanlardan razı olsun ne diyeyim başka allah gönlüne göre verir saol balanced

uzaylı

Üye
Üye
inşallah pazartesi maaşlar yatmaya başlar tüm illerde

son_dem

Üye
Üye
Gereksiz yanlış uydurma bilgi verenler yasaklanacaktır ayrıca lütfen başlık içerisinde ikili sataşmalar yapmayınız mevcut konudaki tartışmayı uzatanlar yasaklanacaktır, rica ediyorum sadece evde bakım maaşı yatan iller konuşulsun.
Memet kardeş uzatmanın anlamı yok ama bizler zaten hayatı yarım yaşayan insanlarız bizi boş yere kimse heveslendirmesin .benide bu yüzden engellersen hiçte sorun değil bunuda bil.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye