2013 Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

gülümse_hayata

Üye
Üye
Merhaba Arkadaşlar

''Ekim Ayı Evde Bakım Maaşı '' yatan iller takibi yapılmak üzere başlatılan konu başlığımız siz değerli üyelerimiz ile birlikte her ay olduğu gibi bir çok insana hizmet edecektir. Hep birlikte bu başlık altında yatan iller hakkında bilgi paylaşımında bulunarak sadece kendimize değil başkalarınada yardımcı olabilmenin mutluluğunu yaşayacağız. Sizlerden tek ricam konu altında gereksiz tartışmalara girmemeniz ve farklı sorular için yeni konu açmanızdır. Bütün illerin en kısa sürede yatması dileğiyle.

Not: Kurban bayramı nedeniyle yatış tarihlerinde farklılıklar olma ihtimali olabilir net bilgilere ulaşılınca site içinde sizlere duyurulacaktır.

magvali

Üye
pazartesiden itibaren yatmaya başlar hayırlısıyla

orcunaral

Üye
Üye
bizler ne olacagız sizler alacaksınız bayramı paralı gecireceksiniz adana mersin hatay konya

rüyam

Üye
Üye
gülümse hayata bişey soracaktım burası yeri degil ama arkadaşlarda kusura bakmasın ben eylül ayı maaşını aldım ama bugun elime sosyal hizmetlerden bi yazı ulaştı müdürlügümüzce yapılan mernis adres sorgulaması sonucunda engelli ile farklı illerde ikamet ettiginiz tespit edilmiştir bu nedenle engelli ******* adına tarafınıza ödenen bakım ücreti 01 09 2013 itibariyle iptal edilmiştir diye bi yazı ama ben 9 ay maaşını aldım ayrıca ayrı bi ildede degilim hep izmirdeyim yani engelliye bakan benim bunu nasıl düzelte biliriz yada ne yapmamız gerekir bilgi verirseniz çok memnun olurum

orcunaral

Üye
Üye
gülümse hayata bişey soracaktım burası yeri degil ama arkadaşlarda kusura bakmasın ben eylül ayı maaşını aldım ama bugun elime sosyal hizmetlerden bi yazı ulaştı müdürlügümüzce yapılan mernis adres sorgulaması sonucunda engelli ile farklı illerde ikamet ettiginiz tespit edilmiştir bu nedenle engelli ******* adına tarafınıza ödenen bakım ücreti 01 09 2013 itibariyle iptal edilmiştir diye bi yazı ama ben 9 ay maaşını aldım ayrıca ayrı bi ildede degilim hep izmirdeyim yani engelliye bakan benim bunu nasıl düzelte biliriz yada ne yapmamız gerekir bilgi verirseniz çok memnun olurum

elbette 9 ayı veriler biz geriden alıyoruz biliyosun yanı ekim aynı almışsın ama biz agustos parasını cekiyoruz sen biran once bulundugun sosyal hızmetlere git ve ordakı yetkili bir agızdan gorüş ama yetkili olsun işi bilen biri olsun gerekirse muhtarlıktan ikametgah goturki bilsinler ve konuya el atılsın bu ay cekemessin sonra

rüyam

Üye
Üye
elbette 9 ayı veriler biz geriden alıyoruz biliyosun yanı ekim aynı almışsın ama biz agustos parasını cekiyoruz sen biran once bulundugun sosyal hızmetlere git ve ordakı yetkili bir agızdan gorüş ama yetkili olsun işi bilen biri olsun gerekirse muhtarlıktan ikametgah goturki bilsinler ve konuya el atılsın bu ay cekemessin sonra

çok teşekkürler pazartesi onun için koşturucam

bukalemun1976

Üye
Üye
muhtarlıktan from5 ve hastayla senin 9 aydır orda oturduğuna dayır belge al yada ne zamandan beri orada ikamet ediyorsan iki şahitle muhtarlıkta ol oda bir dilekçe yazsın ve nufüsda herhangi bir karışıklık olup olmadığın ögren ikamet belgesin al. ve direk illindeki en yetkili birime direk eden baş vuruda bulun.

BoRuBeY16

Üye
Üye
Sabah sabah umutla baktim ama malesef bursada kipirti yok

gececi01

Üye
Üye
emekli ve memur maaşları bayramdan önce yatırılacağı haberlerde dile getirildi

uzaylı

Üye
Üye
arkadaşlar herkes bakarsa banka ya yatan il olup olmadiği ortaya çıkar

ramke84

Üye
Üye
denizli cumaya kadar yatıcakmış hesaplarınız kontrol edin dediler.

asdere

Üye
Üye
haberlerde şimdi erdoğan söyledi "idari olanları yetiştirebildiğimiz yere kadar yetıracağız dedi

necom06

Üye
Üye
Ankara yatmıştır..gülegüle harcayın.darısı öbür illere inşallah.

tütün

Üye
Üye
ankara geçen bayramda önçeden yatırdılar umarım eskişehir istanbul mersin izmir kısacası bütün iller yatırırlarda bayramdan önçe

Tekerlekli Sandalye