2013 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KOZANLIM01

Üye
Üye
Anlamadiğim bayramdan önce andiniz paranizi şimdide yattimi yatmadimi,ne zaman yatacak yeter artik ya bune sizden başka il yokmu istanbul izmir bursa sanki birtek siz madursunuz.sayfa kac olmuş yatan il ne kadar yöneticiler silse lüzumsuz mesajlari iyi olur artik.yoksa yapmasinlar bu işi bu ne ya.

gülümse_hayata

Üye
Üye
Kozanlım01 yöneticiler mesajları silsin yoksa yapmasınlar bu işi diye bir uslup kullanamazsınız. Gerek ben gerekse diğer arkadaşlarım gerekli uyarıları yapıyorlar küfür hakaret içerikli mesajları siliyorlar siliyoruz. İnsanlar merakından diyelim sabırsızlığından diyelim bir kaç mesaj fazla yazdı diye her seferinde silip milleti azarlayalımmı çocukmu buradakiler. Bukadarmı tahammülsüzüz bukadarmı hoşgörüsüzüz ben inanın anlayamıyorum. Ben bu sitenin editörüysem tutupta 3 yada 5 kere bulunduğu ilin yattığını soran birinin mesajını silmem yada ona tepki vermem hee olurda hakaret edilir küfür ters birşeyler söylenir ozaman işte silerimde yasaklarımda konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok işimize bakalım.

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 YILI EYLÜL AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Osmaniye
2-) Kırıkkale
3-) Tekirdağ
4-) Erzurum
5-) Muğla
6-) Bilecik
7-)Samsun
:cool:Bayburt
9-)Kastamonu
10)Kütahya
11-)Balıkesir
12-)Uşak
13-)Aydın
14-)Kırklareli
15-)Bursa
16-)Kocaeli
17-)Sivas
1:cool:Karabük
19-)Ankara
20-)Tokat
21-) Antalya
22-)Kırşehir
23-)Eskişehir
24-)Adıyaman
25-)Aksaray
26-)Zonguldak
27-)denizli

gülümse_hayata

Üye
Üye
Geçmiş aylarda Sakarya ayın 20 sine kadar yatıyor yani 18 19 gibi bakalım bu ayda bir aksaklık olmazsa cumaya kadar yatmış olur diye düşünüyorum.

orcunaral

Üye
Üye
neden yazılarım siliniyor editorler sizler bakıma muhtac kişiye bakmıyomusunuzki

gülümse_hayata

Üye
Üye
orcunaral
Sürekli ikili tartışmalara girilirse yazışmalar silinir hakaret içerikli konuşmalar oluyorsa silinir yoksa neden yazdıklarınız silinsin

Halil Yılmaz

Admin
Yönetici
neden yazılarım siliniyor editorler sizler bakıma muhtac kişiye bakmıyomusunuzki

Bundan sanane? Şu konu başlığı acıldığında her seferinde "konuyu ilgilendirmeyen mesaj yazmayın" diyoruz hala aynı terane.. Tekrar edersen üyeliğin yasaklanır.

DeeJay33

Üye
Üye
Kozanlım01 yöneticiler mesajları silsin yoksa yapmasınlar bu işi diye bir uslup kullanamazsınız. Gerek ben gerekse diğer arkadaşlarım gerekli uyarıları yapıyorlar küfür hakaret içerikli mesajları siliyorlar siliyoruz. İnsanlar merakından diyelim sabırsızlığından diyelim bir kaç mesaj fazla yazdı diye her seferinde silip milleti azarlayalımmı çocukmu buradakiler. Bukadarmı tahammülsüzüz bukadarmı hoşgörüsüzüz ben inanın anlayamıyorum. Ben bu sitenin editörüysem tutupta 3 yada 5 kere bulunduğu ilin yattığını soran birinin mesajını silmem yada ona tepki vermem hee olurda hakaret edilir küfür ters birşeyler söylenir ozaman işte silerimde yasaklarımda konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok işimize bakalım.

normalde ,benim bildiğim forum sitelerinde ard arda yorum yazanların (yani flood yapanların) yorumları silinir..ya da uyarılır nebilim forum raconu böyledir işte :) neyse ben kimsenin tarafını tutmuyorum sadece bildiklerimi yazdım..bu arada Mersinden haber var mı :) ben de bi yazim benim günahım ne..Mersin ses ver

gülümse_hayata

Üye
Üye
2013 YILI EYLÜL AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Osmaniye
2-) Kırıkkale
3-) Tekirdağ
4-) Erzurum
5-) Muğla
6-) Bilecik
7-)Samsun
:cool:Bayburt
9-)Kastamonu
10)Kütahya
11-)Balıkesir
12-)Uşak
13-)Aydın
14-)Kırklareli
15-)Bursa
16-)Kocaeli
17-)Sivas
1:cool:Karabük
19-)Ankara
20-)Tokat
21-) Antalya
22-)Kırşehir
23-)Eskişehir
24-)Adıyaman
25-)Aksaray
26-)Zonguldak
27-)denizli
2:cool:düzce

halil3333

Üye
Üye
ne kadar söylesek dınleyen kım kulakları delik ya o yuzden soyledıklerımız fayda etmıyor sureklı gereksız soylenımler sayfaları meşkul edıyor orcunoral durmadan yazıyorsun herseye maydonoz oluyorsun uste bırde admınlere sorgu soruyorsun sen ne yapacan mılletın ne aldıgını verdıgını lazımmı hayretsin valla kardesım banned yıyorsun :D

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Konuyu uzatmayalım arkadaşlar lütfen yatan iller paylaşılsın.

calışkan

Üye
halil yılmaz hakaret ederken silinmiyor (TERANE) YAZIYOR silinmiyor

Mehmet Yalçın

Üye
Üye
Terane bir hakaret yada küfür degil buyrun türkçe anlamı neymiş bakalım. Halil Yılmaz'ın mesajlarını silmelimiyiz?

sürekli tekrarlanan ve her tekrarlandığında insanı bıkıp usandıran söz.

nağme, ezgi, şarkı.

kara65

Üye
Üye
Yüzlerinizi bazan doğu, bazan batı tarafına çevirmeniz erginlik değildir. Fakat eren o kimselerdir ki, Allah'a, ahiret gününe, meleklere, kitabave bütün peygamberlere iman edip, yakınlığı olanlara, öksüzlere, yoksullara, yolda kalmışa, dilenenlere ve esirleri kurtarmaya seve seve mal verirler. Namazı kılarlar, zekatı verirler. Bir de andlaştıkları zaman sözlerini yerine getirenler, hele sıkıntı ve hastalık durumlarında ve harbin şiddetli zamanında sabır ve kararlılık gösterenler var ya, işte doğru olanlar da bunlardır, korunanlar da bunlardır.

van65000

Üye
Üye
van hala yatmadı ya ne zaman yatar bilgisi olan var mı acaba

hekimoğlu

Üye
Üye
bartın ilide sanırım gec yatacak ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tekerlekli Sandalye