2013 Eylül Ayı Evde Bakım Maaşı Yatan İller

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
2013 YILI EYLÜL AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Osmaniye
2-) Kırıkkale
3-) Tekirdağ
4-) Erzurum
5-) Muğla
6-) Bilecik
7-)Samsun
:cool:Bayburt
9-)Kastamonu
10)Kütahya
11-)Balıkesir
12-)Uşak
13-)Aydın
14-)Kırklareli
15-)Bursa
16-)Kocaeli
17-)Sivas
1:cool:Karabük
19-)Ankara
20-)Tokat
21-) Antalya
22-)Kırşehir
23-)Eskişehir
24-)Adıyaman
25-)Aksaray
26-)Zonguldak
27-)denizli
2:cool:düzce

Kozanlım01 yöneticiler mesajları silsin yoksa yapmasınlar bu işi diye bir uslup kullanamazsınız. Gerek ben gerekse diğer arkadaşlarım gerekli uyarıları yapıyorlar küfür hakaret içerikli mesajları siliyorlar siliyoruz. İnsanlar merakından diyelim sabırsızlığından diyelim bir kaç mesaj fazla yazdı diye her seferinde silip milleti azarlayalımmı çocukmu buradakiler. Bukadarmı tahammülsüzüz bukadarmı hoşgörüsüzüz ben inanın anlayamıyorum. Ben bu sitenin editörüysem tutupta 3 yada 5 kere bulunduğu ilin yattığını soran birinin mesajını silmem yada ona tepki vermem hee olurda hakaret edilir küfür ters birşeyler söylenir ozaman işte silerimde yasaklarımda konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok işimize bakalım.

Allah razı olsun siteyi kuran ve yöneten bilgilendiren herkesten .. amacım kimseyi sıkmak vs değil ...

Konya ilinden ses seda yok anlaşılan çok geç kaldı
ödemeler bence tüm illere aynı tarihte yapılıyor fakat sheçek ise kafasına göre sanırım yatırıyor

2013 YILI EYLÜL AYI EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER
(ENGELLİLER.GEN.TR)

1-) Osmaniye
2-) Kırıkkale
3-) Tekirdağ
4-) Erzurum
5-) Muğla
6-) Bilecik
7-)Samsun
:cool:Bayburt
9-)Kastamonu
10)Kütahya
11-)Balıkesir
12-)Uşak
13-)Aydın
14-)Kırklareli
15-)Bursa
16-)Kocaeli
17-)Sivas
1:cool:Karabük
19-)Ankara
20-)Tokat
21-) Antalya
22-)Kırşehir
23-)Eskişehir
24-)Adıyaman
25-)Aksaray
26-)Zonguldak
27-)denizli
2:cool:düzce

evet var kalma olasılığı ama cuma dıye soylemişler orcunoral aradıgında bu gece 1 de gecmezse hesaba dedıgın gıbı salı carsambaya da kalabılırız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri